Den pro Šakala

Den pro Šakala - Frederick Forsyth | Replicamaglie.com

...ky: The Day of the Jackal, 1971) je známý detektivně-špionážní román žánru thriller od anglického spisovatele Fredericka Forsytha ... Editions of The Day of the Jackal by Frederick Forsyth ... .Vypráví o profesionálním nájemném vrahovi s krycím jménem "Šakal", kterého si najme teroristická Organizace tajné armády (), aby zavraždil francouzského prezidenta Charlese de Gaulla poté, co předchozí vlastní ... Den šakala je jeden z těch filmů, který nedělá ostudu své knižní předloze a bez problémů obstojí i v přímém porovnání. Zinnemann dávkuje napětí opatrně, ale dokáže se díky němu dostat pod divákovu kůži. Remake z roku 1997 by si o něčem podobné ... The Day of the Jackal - Wikipedia ... . Zinnemann dávkuje napětí opatrně, ale dokáže se díky němu dostat pod divákovu kůži. Remake z roku 1997 by si o něčem podobném mohl nechat jen zdát. Zvuk: Dolby Digital 2.0 - česky, anglicky 50+ videos Play all Mix - Clip From The Classic Day Of The Jackal 1973 YouTube Best Modern Quickdraw Movie Moments - Duration: 10:24. Benjy Recommended for you Frederick Forsyth je modlou v oblasti špionážních románů, a Den Pro Šakala (trochu nepochopitelný český název knihy, originál skutečně je Day Of The Jackal neboli Den Šakala) je podle mě jeho nejlepším dílem. Mistrovské vykreslení psychiky Šakala, muže bez identity a možná i bez emocí. The Day of the Jackal (1971) is a thriller novel by English author Frederick Forsyth about a professional assassin who is contracted by the OAS, a French dissident paramilitary organisation, to kill Charles de Gaulle, the President of France.. The novel received admiring reviews and praise when first published in 1971, and it received a 1972 Best Novel Edgar Award from the Mystery Writers of ... Zkušenosti, které ve zpravodajských kruzích získal, jej přivedly k napsání knihy, jež svého autora proslavila doslova po celém světě - také česky byl Den pro Šakala poprvé publikován již po čtyřech letech od originálního vydání v roce 1971. Všechny informace o produktu Audiokniha Den pro Šakala, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Den pro Šakala. Den pro Šakala od 279 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Den šakala. Žánr: ... Z lásky nebo pro peníze (1993) For Love or ...

INFORMACE

AUTOR
Frederick Forsyth
DIMENZE
12,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Den pro Šakala.pdf

POPIS

Paříž, 1963. Velkolepé oslavy Dne osvobození se jako každý rok účastní francouzský prezident Charles de Gaulle. Kromě několika policistů nikdo z davu netuší, že přes speciální hlídky pronikl nenápadný muž, který skryt za jedním z přísně střežených oken čeká na vhodný okamžik, aby prezidenta zastřelil. Podaří se policistům profesionálního zabijáka, najatého šéfem teroristické organizace OAS, objevit včas? Strhující, promyšlený a brilantně napsaný příběh, který byl rovněž úspěšně zfilmován, patří k nejlepším Forsythovým dílům a stal se kultovním dílem v žánru politického thrilleru.

Chcete si přečíst knihu?Den pro Šakala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frederick Forsyth. Číst Den pro Šakala Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY