První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let

První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let - Angela Wilkesová | Replicamaglie.com

...hopit a zapamatovat uváděné informace ... Příroda | Knihkupectví U Malých Jilemnice ... . EAN: 9788025623732: První encyklopedie pro malé čtenáře - Hry Rady Pokusy 4 - 8 let - neuveden . Co jsou ve skutečnosti padající hvězdy? Kdo se skrývá v travnatých savanách? Proč vyhynuli dinosaři? Tato encyklopedie je plná informací o světě, ve kterém žijeme. Inzerát První knížka 4-8 let hry rady pokusy v okrese Praha-západ, cena 130Kč, od Forevershop na Sbazar.cz. Popis: pro malé čtenáře 4-8 let ... Hry pro kluky 8 let | Sleviste.cz ... .cz. Popis: pro malé čtenáře 4-8 letAngela Wilkesová První encyklopedie pro malé čtenáře - Hry Rady Pokusy 4 - 8 let - neuveden . Co jsou ve skutečnosti padající hvězdy? Kdo se skrývá v travnatých savanách? Proč vyhynuli dinosaři? Tato encyklopedie je plná informací o světě, ve kterém žijeme. První encyklopedie pro malé čtenáře - Hry Rady Pokusy 4 - 8 let - neuveden . Co jsou ve skutečnosti padající hvězdy? Kdo se skrývá v travnatých savanách? Proč vyhynuli dinosaři? Tato encyklopedie je plná informací o světě, ve kterém žijeme. Zařazena v oddělení: > Dětská naučná literatura > dětské encyklopedie, otázky a odpovědi. Zařazena v akci: Knihy za babku. Podnázev: Hry Rady Pokusy 4 - 8 let. Jazyk: Čeština. Nakladatelství: Svojtka. Vazba: Pevná bez přebalu lesklá. Stran: 320. ISBN: 978-80-256-2373-2. Rozměry (mm) (výška x šířka x tloušťka): 224 x ... Její text je čtivý a pro děti snadno pochopitelný. Jednoduché hry a pokusy, jež jsou součástí encyklopedie, napomáhají názorně si představit, pochopit a zapamatovat uváděné informace. Věk: 4+ Počet stran: 320 Vazba: pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 17,7 x 22,4 x 2,7 cm První knížka pro malé čtenáře - Hry Rady Pokusy 4 - 8 let ... Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmen ... Kniha je řazena dle tematických okruhů a obsahuje více než 800 barevných ilustrací. Její text je čtivý a pro děti snadno pochopitelný. Jednoduché hry a pokusy, jež jsou součástí encyklopedie, napomáhají názorně si představit, pochopit a zapamatovat uváděné informace. Příručka pro nejmenší čtenáře a spisovatele. První encyklopedie seznamuje malé čtenáře s mnoha zajímavými fakty ze všech oblastí. Předkládá informace moderním způsobem, díky němuž dítě snadno najde, co potřebuje. Každá dvojstránka je zábavná, pestrá a přehledná. Kniha je řazena dle tematických okruhů a obsahuje více než 800...

INFORMACE

AUTOR
Angela Wilkesová
DIMENZE
9,98 MB
NÁZEV SOUBORU
První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let.pdf

POPIS

Co jsou ve skutečnosti padající hvězdy? Kdo se skrývá v travnatých savanách? Proč vyhynuli dinosauři? Tato encyklopedie je plná informací o světě, ve kterém žijeme. Děti v ní najdou odpovědi na otázky, jež je odjakživa nejvíce zajímají. Zjistí vše podstatné o zvířatech, rostlinách, dopravě, o lidech a místech, kde žijí, i o tom, jak fungují zařízení, s nimiž se denně setkávají. Kniha je řazena dle tematických okruhů a obsahuje více než 800 barevných ilustrací. Její text je čtivý a pro děti snadno pochopitelný. Jednoduché hry a pokusy, jež jsou součástí encyklopedie, napomáhají názorně si představit, pochopit a zapamatovat uváděné informace.

Chcete si přečíst knihu?První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Wilkesová. Číst První encyklopedie pro malé čtenáře: Hry - Rady - Pokusy 4 - 8 let Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY