Angličtina pro samouky: a věčné začátečníky

Angličtina pro samouky: a věčné začátečníky - - | Replicamaglie.com

...ěti a nejmenší. Web obsahuje moduly pro výuku angličtiny a dalších světových jazyků pro začátečníky i pokročilé ... Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 ... ... .Navíc vše na Jazyky-online.info pro Vás zdarma. V oddílu Kniha: Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 (Edika). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nová učebnice angličtiny pro samouky reaguje na hlas trhu, který žádá titul moderní a hlavně akceptující český způsob samostudia (oboujazyčné komentáře, řadu konverzací ... Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Učebnice angličtiny pro samouky. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a m ... Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 ... ... ... Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Učebnice angličtiny pro samouky. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Elektronická kniha: Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 Autor: Anglictina. com Jazykový kurz angličtiny určený především samoukům - začátečníkům s vybranými poslechovými texty, cvičením, frázemi a dialogy na 2 CD ve formátu MP3. Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3 Anglictina.com. Moderní učebnice angličtina pro samouky! Nová učebnice angličtiny pro samouky přináší konečně moderní titul, akceptující český způsob samostudia (oboujazyčné komentáře, řadu konverzací, příkladů a cvičení z tuzemského prostředí ad.). ... Revoluční angličtina 3. generace představuje revoluci ve výuce jazyků. Lepší než naše angličtina pro samouky je jen pobyt v cizině. Získáte přístup k výuce angličtiny na neomezenou dobu. Angličtina dostupná pro každého. Druhou generaci Revoluční angličtiny si koupilo přes 20.000 lidí za cenu 5.990 Kč. Španělština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 Doma i ve třídě, zábavně a zajímavě ... Angličtina do kapsy - základní slovní zásoba na kartičkách. kolektiv. Vezměte si slovník do kapsy! Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň... Úvod > Vydali jsme > Jazyky > Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3. Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3. Anglictina.com. Španělština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 Ludmila Mlýnková , Olga Macíková Publikace obsahuje 20 lekcí, které tvoří moduly po 4 lekcích, každá pátá lekce je opakovací. Angličtina pro samouky a věčné začátečníky je jedna z nejlepších knih na trhu a navíc je v češtině. Zvláště pokud jste úplní začátečníci, tak knihu jistě oceníte. Kniha je také vhodná pro ty, kteří nemají čas na to chodit na kurzy angličtiny, ale jsou angličtině ochotni věnovat čas například studiem ve vlaku. Angličtina pro samouky a věčné začátečníky + CD MP3. 32 % 321 Kč. 4...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina pro samouky: a věčné začátečníky.pdf

POPIS

Paul Newman: „...proč bych jedl hamburger, když si mohu dát steak?“ METODIKA, MODERNOST, MULTIMÉDIA – učte se současnou angličtinu! Zábavně a zajímavě! S atraktivní učebnicí! Publikace obsahuje 40 lekcí, každou pátou vždy opakovací. Lekce mají klasickou strukturu – článek ke čtení, gramatiku, rozhovory, frazeologii, cvičení a důležité rady a tipy. Dále navíc v oddílu Grammar Booster najdete další gramatické rady pro správnou komunikaci – nejběžnější časy, stupňování přídavných jmen, používání členů, počitatelná a nepočitatelná podstatná jména atd. Příloha Vocabulary Booster slouží k nácviku i opakování slovíček týkajících se tematického okruhu v lekci. Všechna slovíčka jsou pochopitelně k dispozici k poslechu na CD. Business English vás připraví do „firemního života“. Budete umět sestavit obchodní dopis, e-mail, napsat si životopis a s jistotou telefonovat. CD ve formátu MP3 je nabito více než pěti hodinami poslechových cvičení, frází, dialogů, slovíček atd. Titul byl vytvořen týmem internetové jazykové školy www.anglictina.com pod vedením Lucie Poslušné a Petra Špirka. Autoři mají s výukou angličtiny a tvorbou multimediálních učebnic dlouholeté zkušenosti, a to jak ve firemní sféře, tak na univerzitní půdě.

Chcete si přečíst knihu?Angličtina pro samouky: a věčné začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Angličtina pro samouky: a věčné začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY