Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů

Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů - Alex Boese | Replicamaglie.com

... spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií ... Nenechte se napálit, hroši trpaslíky nejedí! ... . ... švindlů, politického ... Hroši žerou trpaslíky! Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů . Alex Boese Praktický a zábavný průvodce světem falše. " Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií. Hroši žerou trpaslíky! a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila ... Nenechte se napálit, hroši trpaslíky nejedí! ... . Hroši žerou trpaslíky! a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk ... Hroši žerou trpaslíky! (e-kniha) Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů ... Hroši žerou trpaslíky! od Alex Boese v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. ... Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů ... Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů : Druh sortimentu Kniha : Autor Alex Boese ... Terka has 133 books on Goodreads, and is currently reading Kukuřičný město by Andrew Smith, Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake... Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů (978-80-264-2716-2) Kniha - autor Alex Boese, 280 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií. Nenechte se napálit, hroši trpaslíky nejedí! Pondělí, 11 Listopad 2019 06:00 Jana Langerová Nakladatelství CPress přišlo s aktuální publikací s lákavým názvem Hroši žerou trpaslíky! a podtitulem praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bullshitů. Mejša has 1,9...

INFORMACE

AUTOR
Alex Boese
DIMENZE
12,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů.pdf

POPIS

Hoaxy, fake news, klamavá reklama a spousta dalšího balastu, to vše na nás útočí na sociálních sítích, internetu, v e-mailech, ale taktéž i ze stránek seriózně se tvářících médií. Žijeme ve světě, který je každým dnem falešnější, a to čím dál bizarnějším způsobem. Tato kniha je zábavnou, ale i poučnou historií městských legend, fíglů, švindlů, politického mlžení a dalších žvástů, které zaplňují moderní svět. Nejde však jen o sbírku fake news, nabízí i praktické rady, jak toto "smetí" odhalit a ignorovat.

Chcete si přečíst knihu?Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Boese. Číst Hroši žerou trpaslíky!: Praktický průvodce světem hoaxů, fake news a dalších bulšitů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY