Kuchařka Grand Tour

Kuchařka Grand Tour - Hannah Grantová | Replicamaglie.com

...Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Kuchařka Grand Tour ... Kuchařka Grand Tour - Hannah Grantová — Kniha.cz ... . GRANTOVÁ Hannah. Info: Plot, 2014 (1.) - váz., 340 str. Z dán. přel. V. Somogyi EAN: 9788074282386 ISBN: ... Kniha Kuchařka Grand Tour (Hannah Grantová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Kuchařka Grand Tour - Grantová Hannah - Máte rádi dobré jídlo, zd ... Kuchařka Grand Tour alternativy - Heureka.cz ... . Kuchařka Grand Tour - Grantová Hannah - Máte rádi dobré jídlo, zdravý životní styl a chcete, aby vaše tělo správně fungovalo? Pak je to kuchařka právě pro vás! Představujeme vám kuchařku, která zaujme nejen ty, kdo se zajímají o cyklistiku, maraton Šestý díl limitované sběratelské edice 53×11 prostoupí duha, symbol patřící od nepaměti k výsadám cyklistických šampionů planety. V podání nejlepších profesionálních silničářů světa právě ......

INFORMACE

AUTOR
Hannah Grantová
DIMENZE
4,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka Grand Tour.pdf

POPIS

Máte rádi dobré jídlo, zdravý životní styl a chcete, aby vaše tělo správně fungovalo? Pak je to kuchařka právě pro vás! Představujeme vám kuchařku, která zaujme nejen ty, kdo se zajímají o cyklistiku, maratony a extrémní nebo vytrvalostní sporty, ale i všechny gurmány, kteří dovedou ocenit moderní vaření a zdravou, vyváženou stravu. Autorka Hannah Grantová (nar. 1982) působila jako kuchařka v několika špičkových restauracích, mimo jiné i v hvězdné kodaňské restauraci Noma. Od roku 2010 je šéfkuchařkou cyklistického týmu Tinkoff-Saxo, za nějž jezdí takoví jezdci jako Alberto Contador, Roman Kreuziger nebo Peter Sagan. Ve spolupráci s výživovou poradkyní Anne Dorthe Tanderup vyvinula koncept vaření, který jezdcům vrcholných cyklistických soutěží zajišťuje optimální přísun energie. V kuchařce Grand Tour se dozvíte nejen to, co závodníci každý z 21 dnů Tour de France jedí a jak dotyčné pokrmy připravit, ale i co si o závodech a pořádné stravě myslí sami jezdci.

Chcete si přečíst knihu?Kuchařka Grand Tour ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hannah Grantová. Číst Kuchařka Grand Tour Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY