Co to tam mám? - moje malá proč

Co to tam mám? - moje malá proč - Camille Laurans | Replicamaglie.com

..., najneskôr na druhý deň. ... Všechny informace o produktu Kniha Co to tam mám? - moje malá proč - Camille Laurans, Jess Pauwels, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Co to tam mám? - moje malá proč - Camille Laurans, Jess Pauwels ... Specifikace Co to tam mám? - moje malá proč - Camille ... ... . Internety se prohnala vlna hejtu na knihu Co to tam mám? Mělo to pár následků. Kniha se díky mediálnímu zájmu vyprodala. A taky mě to nakoplo natočit díl o tom, proč si myslím, že ... Tato knížka z řady \"moje malá proč\" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra. ... Co to tam mám? - moje malá proč - Camille Laurans, Jess ... ... ... Tato knížka z řady \"moje malá proč\" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra. Kniha Co to tam mám? - moje malá proč: Věk 3-6 na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Co to tam mám? - moje malá proč: Věk 3-... Co to tam mám? kniha od: Camille Laurans, Jess Pauwels. ... Tato knížka z ediční řady Moje malá proč ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Kupte knihu Co to tam mám? - moje malá proč (Camille Laurans) s 30 % slevou za 111 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Co to tam mám? - moje malá proč Autor: Laurans, Camille Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025626405 ISBN: 978-80-256-2640-5 Originál: Zisis et Zézettes (Mes p'tits pourquoi) Překlad: Klimšová, Zuzana Ilustrace: Pauwels, Jess Popis: 1× kniha, vázaná, 32 stran, česky Rozměry: 19,8 × 19,5 cm Rok vydání: Co to tam mám? - moje malá proč. Cena v prodejně: ... Tato knížka z řady "moje malá proč" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra. Kupte knihu Co to tam mám? - moje malá proč od Camille Laurans,...

INFORMACE

AUTOR
Camille Laurans
DIMENZE
4,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Co to tam mám? - moje malá proč.pdf

POPIS

Každý z nás má ve spodním prádle buď pindíka, nebo pipinku. Jsou to pohlavní orgány. K čemu slouží? A jsou všechny stejné? Proč je tatínkův pindík trochu nakřivo a proč má maminka na pipince chloupky? Možná si i ty právě pokládáš stejné otázky jako Šimon a Andrejka z této knížky. Se spolužáky se baví vymýšlením různých jmen pro pohlavní orgány, ale když si je začnou ukazovat, paní učitelka se zlobí. Tato knížka z řady "moje malá proč" ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je. Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra.

Chcete si přečíst knihu?Co to tam mám? - moje malá proč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Camille Laurans. Číst Co to tam mám? - moje malá proč Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY