Egon: Děsná psina

Egon: Děsná psina - Petra Baďurová | Replicamaglie.com

...ka úvodní věty z budoucí knížky, pro kterou její autorka Petra Baďurová hledala podporu ... Egon: Děsná psina - Petra Baďurová | Kniha na Alza.cz ... . Literární projekt zaujal a ... Egon: Děsná psina „Jsem pes. Jmenuju se Egon. Jsem z Prahy. Jsem pašák. A krasavec. S úžasnym pohledem," tak po psovsku odštěkával na jaře ve videu na crowdfundingovém portálu Hithit herec Ondřej Pavelka úvodní věty z budoucí knížky, pro kterou její autorka Petra Baďurová hledala podporu. Literární projekt zaujal a veřejná sbírka rychle překročila stanovený cíl. Egon: Děs ... EGON: DĚSNÁ PSINA - křest knihy 1/10 2019 - křtiny - YouTube ... . Literární projekt zaujal a veřejná sbírka rychle překročila stanovený cíl. Egon: Děsná psina od Petra Baď[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. > Beletrie > Romány a povídky > Humorné > Egon: Děsná psina. Egon: Děsná psina Petra Baďurová . Skladem 5+ ks 251 Kč ... Egon: Děsná psina „Jsem pes. Jmenuju se Egon. Jsem z Prahy. Jsem pašák. A krasavec. S úžasnym pohledem," tak po psovsku odštěkával na jaře ve videu na crowdfundingovém portálu Hithit herec Ondřej Pavelka úvodní věty z budoucí knížky, pro kterou její autorka Petra Baďurová hledala podporu. Literární projekt zaujal a ... Kniha Egon: Děsná psina na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Egon: Děsná psina od ostatních uživatelů. Nakupujte Humorné... Hledáte Egon: Děsná psina od Petra Baďurová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Knihkupectví Daniela. Masarykovo náměstí 100. 256 01 Benešov. tel: 605 214 340. mail: [email protected] Egon: Děsná psina. ČR: „Jsem pes. Jmenuju se Egon. Jsem z Prahy. Jsem pašák. A krasavec. S úžasnym pohledem," tak po psovsku odštěkával na jaře ve videu na crowdfundingovém portálu Hithit herec Ondřej Pavelka úvodní věty z budoucí knížky, pro kterou její autorka Petra Baďurová hledala podporu. Literární projekt ... Kniha: Egon: Děsná psina (Petra Baďurová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Petra Baďurová: Egon - Děsná psina Zdroj: Fotobanka Unsplash Zavřít Narozeniny. Radosti i strasti psího života líčené z pohledu starého vlčáka Egona. Čte Igor Bareš. Poslouchejte do středy 22. dubna 2020. Další epizody pořadu. Novou knížku Egon: Děsná psina představila její autorka Petra Baďurová čtenářům poprvé 1. října 2019 na pražské Novoměstské radnici. Protagonistou i vypravěčem je jeden obyčejný pes s neobyčejným pohledem. 1. října 2019 vydalo Nakladatelství Titanic v úpravě Martina Hůly z grafického tudia Carton Clan novou knihu s názvem EGON: DĚSNÁ PSINA určená pro čtenáře nejen z řad milovníků zvířat a psů. Vhodná je i pro větší děti. Jaké to je být opečovávaným domácím mazlíčkem? Byl by pes opravdu nejlepším přítelem člověka, kdyby uměl mluvit?...

INFORMACE

AUTOR
Petra Baďurová
DIMENZE
3,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Egon: Děsná psina.pdf

POPIS

Jaké to je být opečovávaným domácím mazlíčkem? Byl by pes opravdu nejlepším přítelem člověka, kdyby uměl mluvit? Co bychom se o sobě dozvěděli? A co je to za spolek tihle pejskaři? Příběh jednoho psího seniora, jeho nesnesitelné paničky a shovívavého páníčka. Psí vzpomínky, plné zábavných a ironických postřehů i nechtěného humoru z odposlechnuté hovorové češtiny, jakou mluví Egonova dvounohá smečka a kamarádi-pejskaři z pražských Košíř. Na papíře to vypadá trochu rebelsky, ale jde o situace majitelům psů důvěrně známé, jen tentokrát vyprávěné z pohledu psa. Egonova literární panička, zvaná panda, je nejen neskutečně trhlá, ukecaná a otravně důsledná ve své poněkud přehnané péči, ale také toho o psech dost ví. Autorka Petra Baďurová se touto zábavnou formou dělí se čtenáři o své celoživotní kynologické know-how. Možná nakonec po čtyřnohém příteli zatouží i čtenář, který všechny ty radosti, útrapy a souznění s blízkou psí duší na vlastní kůži dosud nepoznal.

Chcete si přečíst knihu?Egon: Děsná psina ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Baďurová. Číst Egon: Děsná psina Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY