Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce)

Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) - Soňa Brejchová | Replicamaglie.com

...znamování přináší. Odmítání, tíha očekávání, domněnky, strachy, nejistoty ... Moje knihy - Soňa Brejchová ... ... Dům knihy.cz > Knihy > Rodina, vztahy > Jak jsem našla krásný vztah. ... Po třicítce a na seznamce. BREJCHOVÁ Soňa. Info: Brejchová Soňa, 2019 (1.) - brož., 172 str. EAN: 9788027061914 ISBN: 978-80-270-6191-4. Hodnocení: 0 hodnocen í Jak jsem ... Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Autor: Soňa Brejchová Soňa se ve dvaatřiceti pustila do hledání partnera. Na internetové seznamce i na reálných schůzkách se střetávala s různými výzv ... Jak jsem našla krásný vztah po třicítce a na seznamce od 8 ... ... . Na internetové seznamce i na reálných schůzkách se střetávala s různými výzvami, které seznamování přináší. Odmítání, tíha ... Dostupnost: 4 ... Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) - Brejchová Soňa - Soňa se ve dvaatřiceti pustila do hledání partnera. Na internetové seznamce i na reálných schůzkách se střetávala s různými výzvami, které seznamování přináší. Odmítání, tíha Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Soňa se ve dvaatřiceti pustila do hledání partnera. Na internetové seznamce i na reálných schůzkách se střetávala s různými výzvami, které seznamování přináší. Odmítání, tíha očekávání, domněnky, str... Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Soňa Brejchová . 12.11.2019. Doporučuji nejen pro "singl". ... Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) - Soňa Brejchová . Soňa se ve dvaatřiceti pustila do hledání partnera. Na internetové seznamce i na reálných schůzkách se střetávala s různými výzvami, které seznamování přináší. Odmítání, tíha očekávání, domněnky, strachy, nejistoty... Jak jsem našla krásný vztah: Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Soňa Brejchová - Jak se vymanit ze systému: Vadim Zeland: 100% Kdo chytá v žitě: The Catcher in the Rye: Jerome David Salinger: 76% Najdi si mne: Jan Cimický: 80% Nežijte dokonalostí, žijte přítomností Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) autor: Brejchová Soňa doporučená cena: 249 Kč naše cena:209Kč Na moji osamělost se už vnučka nemohla dívat. Zapátrala na seznamce a vybrala vhodné kandidáty k seznámení. Mezi nimi jsem našla svoji dávnou a jedinou lásku! Byla jsem dlouho sama a nikdy mi to nevadilo. Měla jsem děti, se kterými jsem trávila veškerý volný čas. A také rodiče, za nimiž jsem každý týden jezdila. Jak jsem našla krásný vztah: Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Soňa Brejchová - Jak na vztahy: Tomáš Novák Dana Benešová - Jak najít vhodného muže a koho si do života nepustit: Alexander Ferl - J...

INFORMACE

AUTOR
Soňa Brejchová
DIMENZE
7,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce).pdf

POPIS

Soňa se ve dvaatřiceti pustila do hledání partnera. Na internetové seznamce i na reálných schůzkách se střetávala s různými výzvami, které seznamování přináší. Odmítání, tíha očekávání, domněnky, strachy, nejistoty... Nebála se však uchopit seznamování jako příležitost k rozvoji a postupně objevovala různé stránky seznamování. Jak postupem času objevovala sama sebe, začali jí do života přicházet stále zajímavější muži, až nakonec našla toho pravého. A spolu s ním i lásku k sobě. Kniha je malým průvodcem seznamováním, který pomáhá vypořádat se s různými nástrahami, které seznamování přináší a ukazuje seznamování jako něco, čeho není potřeba se bát, ale jako cestu, která může náš život nesmírně obohatit, a to nejen o vysněného partnera. Kniha je určena všem, kteří se zamýšlejí nad kvalitou vztahů s lidmi kolem sebe a rádi by je měli co nejkrásnější.

Chcete si přečíst knihu?Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soňa Brejchová. Číst Jak jsem našla krásný vztah (po třicítce a na seznamce) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY