Mozek: zázrak na pět

Mozek: zázrak na pět - Milan Bauman | Replicamaglie.com

...plouvali do dálav rozbouřených moří a oceánů ... Bauman, Milan: Mozek - iLiteratura.cz ... . Protože se komenty pod parodií na italské disko hity z 80. let zvrhly do politické agitky, tak jsem je zakázal. Díky za pochopení. Parodované písně jsou: Ó, ženy, ženy (parodie na ... Milan Bauman: Mozek: zázrak na pět. Petrklíč, 2019, 264 s. Petrklíč, 2019, 264 s. Českého popularizátora vědy a techniky Milana Baumana (nar. 1944) jistě není potřeba nijak dlouze předsta ... Mozek: zázrak na pět - Milan Bauman | Databáze knih ... . 1944) jistě není potřeba nijak dlouze představovat. Mozek je miniaturní a zároveň úžasný zázrak přírody. Vše, co se děje v mysli a mozku, přímo ovlivňuje fyziologii těla pomocí neurotransmiterů jako dopamin, oxytocin a serotonin. První tajemství zdraví spočívá v tom, že se pro ně musíte vědomě rozhodnout, což znamená zásadní změnu přístupu. MOZEK, ZÁZRAK NA PĚT. Novinky, Osobní rozvoj, ... JEDINÁ VOLBA aneb VZPOMÍNKY NA ROK 2165. Krimi, Romány. Říkanky pro batolata. Ostatní ... Mozek zázrak na pět - Neviditelné souvislosti dějů, které se odehrávají v naší hlavě autor: Bauman Milan Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le Mozek zázrak na pět - Neviditelné souvislosti dějů, které se odehrávají v naší hlavě - Milan Bauman. Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 2 recenze. Petrklíč, naučná, 2019, Milan Bauman, 264, česk ... Nová kniha. Mozek: zázrak na pět - Milan Bauman. Pronikání do tajuplných a vzrušujících hlubin mozku připomíná dobrodružné plavby mořeplavců, kteří v dávných dobách vyplouvali do dálav rozbouřených moří a oceánů. Mozek zázrak na pět - Neviditelné souvislosti dějů, které se odehrávají v naší hlavě - Milan Bauman . Sabina Beatrix Bártová Prokletí Schwartzovy vily . Tajemství hradních zdí - Bártová Anna Beatrix . Šarmantní Kojak - Michaela Košťálová . Když se puberťačkám nevěří - Klára Mattanelli ... Mozek zázrak na pět Neviditelné souvislosti dějů, které se odehrávají v naší hlavě ......

INFORMACE

AUTOR
Milan Bauman
DIMENZE
7,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Mozek: zázrak na pět.pdf

POPIS

Pronikání do tajuplných a vzrušujících hlubin mozku připomíná dobrodružné plavby mořeplavců, kteří v dávných dobách vyplouvali do dálav rozbouřených moří a oceánů. Když pak za jejich horizontem objevovali dosud neznámé země a světadíly, zdálo se, že jsou konečně u vytouženého cíle. Cesta poznání však ve skutečnosti teprve započala a vede stále kamsi do nedohledna. Ti, co nyní pokračují v objevitelských stopách svých předchůdců do nitra tajů nervové soustavy, se často pohybují v neprozkoumaném teritoriu neznáma, skrývajícím ještě mnohá překvapení. Autor, který má za sebou již řadu vydaných populárně naučných knih, se tentokrát do těchto nepopsaných stránek široce rozvětvené problematiky výzkumu mozku vydává z nevšedních zorných úhlů pohledu. V tom, co skrytě nosíme ve své hlavě, je totiž svým způsobem „naprogramováno“ i naše osobní štěstí, nálady, emoce, agresivita, rozlety ducha, žádosti těla, činy hrdinství či projevy strachu, tvůrčí nadání, genialita jedinců, obrazotvornost, schopnost vidět neviditelné a dotýkat se nehmotného, vůle k životu, neschopnost život pochopit, ale také nezlomné úsilí ho co nejlépe prožít. Paradoxem je, že si souvislosti toho, co jsme prožili, prožíváme a budeme prožívat, většinou neuvědomujeme nebo je v tomto širším kontextu nevnímáme. Jsou pro nás, obrazně řečeno, téměř neviditelné. Lépe do nich proniknout na pozadí řady dalších zajímavých údajů a skutečností bylo autorovým záměrem, který stál u zrodu této knihy. Kniha obsahuje velké množství fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Mozek: zázrak na pět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Bauman. Číst Mozek: zázrak na pět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY