Oční jóga: Snižte oční únavu a zlepšujte svůj zrak!

Oční jóga: Snižte oční únavu a zlepšujte svůj zrak! - Alain Pénichot | Replicamaglie.com

...ské univerzitní nemocnici Charité, podrobil vědeckému průzkumu tradiční postupy, jako je léčba pijavicemi, pouštění žilou, jóga či půst, a s velkými úspěchy je uplatňuje v klinické praxi ... Ostatné | Gorila ... . Účinně jimi léčí nejrozšířenější onemocnění jako vysoký ... Oční jóga / Autor: Alain Pénichot. Snižte oční únavu a zlepšete svůj zrak! Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy. Rychle se unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku. Nejen jóga pro bolavá záda. 40 cvičení pro tělo i duši, díky nimž obnovíte svoji pohyblivost, budete se cítit lépe a nadob ... Ocni joga snizte ocni unavu a zlepsete svuj zrak alain ... ... . Rychle se unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku. Nejen jóga pro bolavá záda. 40 cvičení pro tělo i duši, díky nimž obnovíte svoji pohyblivost, budete se cítit lépe a nadobro se zbavíte bolesti ... Oční jóga. Snižte oční únavu a zlepšete svůj zrak. Alain Pénichot. 2019, 1. vydání, Cpress. ISBN-13: 978-80-264-2714-8 . ISBN-10: 80-264-2714-9 . EAN: 9788026427148 . kat ... Kromě toho jóga také poskytuje speciální gymnastiku pro oční svaly, které začínají masáží. Za tímto účelem si pohodlně položte, relaxujte, zavřete oči a vdechujte nosem. Při vydechování masírujte oči lehce do dlaní rukou a pohybujte se k nosu a nosu. Úplně vydechněte, dejte si dech a položte ruce na oči. Zamilujte si svůj domov Autor: Markéta Popovičová, Michaela ... Oční jóga - Snižte oční únavu a zlepšete svůj zrak! Autor: Alain Pénichot V ... Jóga nejlepší asány, mantry a mudry Autor: Gertrud Hirschi V prodeji ... rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru...

INFORMACE

AUTOR
Alain Pénichot
DIMENZE
5,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Oční jóga: Snižte oční únavu a zlepšujte svůj zrak!.pdf

POPIS

Zrak dnešního člověka vlivem nadměrného využívání moderních technologií a pod náporem umělých světel trpí víc než kdy jindy. Rychle se unavují, postupně degenerují a my trpíme poruchami zraku. Oční jóga představuje nenáročný způsob, jak se potížím se zrakem ubránit. Tato kniha srozumitelně vysvětluje její přínosy a nabízí funkční sestavy cvičení, které zaberou jen pár minut denně. Díky tomu z nich lehce uděláte součást každodenní rutiny, udržíte si ostré vidění a ochráníte své oči před nechtěnými změnami.

Chcete si přečíst knihu?Oční jóga: Snižte oční únavu a zlepšujte svůj zrak! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alain Pénichot. Číst Oční jóga: Snižte oční únavu a zlepšujte svůj zrak! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY