Řez kamenem

Řez kamenem - Ondřej Hložek | Replicamaglie.com

...NA ZAHRADĚ ... Jarní řez hrušky - od výsadby do plné plodnosti - Duration: 26:43 ... Trigon - nakladatelství, knihkupectví, antikvariát - Posts ... ... . Jan Urbánek - pěstitel 64,849 views. 26:43. Pátá básnická sbírka opavského autora Ondřeje Hložka (*1986) přináší poetiku, která není na současné české básnické scéně příliš zastoupena. Charakter... V básnické sbírce Řez kamenem se autor snaží vyslovovat závažné pravdy, za což platí vysokou cenu. Jeho verše jsou stručné, sporé, koncentrované a jejich zvuková stránka je dov ... Kniha: Řez kamenem - Ondřej Hložek | Knihy.ABZ.cz ... . Jeho verše jsou stručné, sporé, koncentrované a jejich zvuková stránka je dovedena k vratké dokonalosti. Solo Survival: How to Survive Alone in the Wilderness for 1 week --Eastern Woodlands - Duration: 34:07. Tom McElroy-Wild Survival Recommended for you Řez kamenem. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registr...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Hložek
DIMENZE
12,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Řez kamenem.pdf

POPIS

Pátá básnická sbírka opavského autora Ondřeje Hložka (*1986) přináší poetiku, která není na současné české básnické scéně příliš zastoupena. Charakterizuje ji úsporný, hutný výraz, nadčasová témata a péče o zvukovou stránku verše. Autorse obrací nejen k historii a topografii svého rodného kraje, ale také k Bohu. Vnímá rozpad soudržného, určitým řádem nadaného života společnosti asvádí svůj individuální zápas o lidskou důstojnost i příčetnost tváří v tvář nepřízním osudu. Úběžníkem sbírky je cyklus věnovaný městu jako organismu, lidskému mumraji, v němž se lze osudově rozplynout. Knihu provázejí ilustrace Matěje Lipavského.

Chcete si přečíst knihu?Řez kamenem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Hložek. Číst Řez kamenem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY