Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami

Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami - Rudi Beiser, | Replicamaglie.com

...9 Tinktury z léčivých bylin (Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami) Rudi Beiser • Mladá fronta, 2019 Posielame do šiestich dní Tinktury z léčivých bylin Účinné léčivé výtažky si vyrobíme sami • Rudi Beiser; Helga Ell-Beiserová • Mladá fronta • 2019/10 Pomocí alkoholu si můžete velmi snadno vyextrahovat cenné obsahové látky a zajistit i jejich trvanlivost v podobě tinktury ... Čaje z bylinek a ovoce ... . Máte rádi bylinné a ovocné čaje? Nyní si je můžete vlastnoručně připravit. Když se bylinky sklidí v optimální době a šetrně se usuší, jejich chuť a blahodárný účinek jsou jedinečné. Přehledný atlas nabízí 68 bylin seřazených abecedně podle... ... Bylinky Rafael ... . Máte rádi bylinné a ovocné čaje? Nyní si je můžete vlastnoručně připravit. Když se bylinky sklidí v optimální době a šetrně se usuší, jejich chuť a blahodárný účinek jsou jedinečné. Přehledný atlas nabízí 68 bylin seřazených abecedně podle......

INFORMACE

AUTOR
Rudi Beiser,
DIMENZE
3,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami.pdf

POPIS

Pomocí alkoholu si můžete velmi snadno vyextrahovat cenné obsahové látky a zajistit i jejich trvanlivost v podobě tinktury. Několik málo kapek tinktury má většinou větší léčebnou účinnost než celý šálek čaje. Helga Ell-Beiserová a Rudi Beiser, dlouholetí experti na léčivé rostliny, vám v této knize ukazují krok za krokem ideální cestu k tinktuře vlastní výroby, a to z čerstvých i ze sušených rostlin. Popisují profesionální extrakční postupy v sedmi jednoduchých krocích, uvádějí jedinečné informace týkající se koncentrace alkoholu pro jednotlivé rostliny, dávají tipy i na tinktury bez alkoholu. Příručka obsahuje více než 70 receptů na nejčastější obtíže, včetně speciálních historických, a exkluzivně je doplněna nově vyvinutou detoxikační terapií k očistě organismu.

Chcete si přečíst knihu?Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudi Beiser,. Číst Tinktury z léčivých bylin: Účinné rostlinné výtažky si vyrobíme sami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY