Zahrada zapomnění

Zahrada zapomnění - Radka Zadinová | Replicamaglie.com

...áčů vzkříšena ze zapomnění a hlavně muž postoupil s omítkami a broušením kredence ... Alena Zemančíková: Američan v Praze a zahrada zapomnění ... ... . Zahrada mlčenlivých = krásný, poutavý, úžasný příběh, napínavý od začátku do konce, od čtení se nedalo odtrhnout, jeden den jsem začala, druhý skončila. Třešničkou na dortu je velice pěkné a vydařené výtvarné zpracování obálky knihy. Moc děkuji, a to i za předešlé knihy, pište dál, těším se na další. Ester právě bylo osmnáct, je bez domova a za sebou má minulost, na kterou nechce vzpomí ... Kniha Zahrada zapomnění - Radka Zadinová | Dobré Knihy.cz ... . Ester právě bylo osmnáct, je bez domova a za sebou má minulost, na kterou nechce vzpomínat. Vrací se do míst, kde před více než deseti lety žila jako malá holka s mámou a sestrou. Dříve byly venkovské zahrady především účelné, vše plnilo přesně danou funkci. Styl venkovské zahrady ovšem není úplně vyhraněný, každá zahrada je originál. Snoubí se v ní krása tradičních trvalkových záhonů, příchuť samozásobitelství v podobě zeleninových záhonů a ovocných stromů a praktičnost drobných staveb, které umožňují široké spektrum ... Byt a zahrada. Nájdené kategórie: Dom, byt a záhrada . Nájdených: 746 produktov. Zahrada. Přirozenost a umělost . Existuje nějaký přístup k hodnotové struktuře zahrad, který by byl přiměřený jejich obecně přisuzovanému významu, avšak který by je nepodřazoval pod instituce uměleckého světa? ......

INFORMACE

AUTOR
Radka Zadinová
DIMENZE
11,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahrada zapomnění.pdf

POPIS

Ester právě bylo osmnáct, je bez domova a za sebou má minulost, na kterou nechce vzpomínat. Vrací se do míst, kde před více než deseti lety žila jako malá holka s mámou a sestrou. Má k tomu svůj důvod, ale netuší, jestli jí to přinese naději nebo spíš zklamání a další bolest. Nedoufá v zázraky, chtěla by prostě jen normálně žít. Jenže holka bez rodiny, bez práce a bez možnosti na změnu k lepšímu, to nemá snadné. Ester má velmi komplikovanou povahu, nikdy se neusmívá a nikdy nepláče. Nikoho si k sobě nepustí, snad až na malou Emu. Je možné, že by mohla zůstat, pracovat ve zdejším penzionu jako pomocná síla v kuchyni, že by mohla být šťastná? Trauma, které si v sobě nese, jí každou snahu ztěžuje a Ester dobře ví, že zdání klame. Vypadá jako křehká, nevinná holka, ale uvnitř jí srdce ztvrdlo na kámen. Když poznává Matyáše, zjišťuje, že mají mnoho společného. Jenže její mladý šéf Roman si to v žádném případě nemyslí... A ještě pořád má v patách svou minulost. Co když ji někdo pozná? Co se stane, až lidé, kteří jí projevili svou důvěru, zjistí, že zabila člověka?

Chcete si přečíst knihu?Zahrada zapomnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Zadinová. Číst Zahrada zapomnění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY