Bartolomějové

Bartolomějové - Dagmar Lhotová | Replicamaglie.com

...mi ... Stovky knih zdarma jako i nové knižní bestsellery ... Kniha: Bartolomějové - Dagmar Lhotová | Knihy.ABZ.cz ... . Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou. Ušetříte 30-50%. Čtěte kdekoliv a kdykoliv s Ebux Wooky! Bartolomějové - Lhotová Dagmar - Bartoloměj bydlí v městečku Řeřichově a stále přemýšlí, jak by si přičaroval bratra, čtvrťáka jako je on. Tatínkův bratr bydlí v Hrabětově, je kouzelníkem a právě musí odjet na turné. Jeho syn má zůstat doma, a proto Inzerát Bartolomějov ... Bioženy aneb Když ženy podlehly zdravému životnímu stylu ... ... . Jeho syn má zůstat doma, a proto Inzerát Bartolomějové, Dagmar Lhotová, v okrese Ostrava-město, cena 30Kč, od jarmila psani na Sbazar.cz. Popis: 80 str., velmi dobrý stav, rok vydání 1979 ... Podle Moniky Bartolomějové zajišťuje vitamín D krom jiného vstřebávání vápníku, který podporuje stavbu kostí. Navíc je jedním z činitelů, který může ovlivnit snížení rizika vzniku osteoporózy. Ta v ČR trápí více než 40 % populace nad 50 let. Kromě toho má vitamin D komplexní a výrazné účinky na imunitní ......

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Lhotová
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Bartolomějové.pdf

POPIS

Bartoloměj bydlí v městečku Řeřichově a stále přemýšlí, jak by si přičaroval bratra, čtvrťáka jako je on. Tatínkův bratr bydlí v Hrabětově, je kouzelníkem a právě musí odjet na dvouměsíční turné. Jeho syn ale má zůstat doma, a proto prosí, jestli by se ho ujali hodná teta a jediný strýček. A tak jednoho dne vystoupí na nádraží kluk. Vypadá jako Bartoloměj, stejně se jmenuje, má i shodné datum narození. Přestože se bratranci nikdy neviděli, hned se skamarádili. A od té chvíle nastal čas plný dobrodružství, fantazie a velkého přátelství.

Chcete si přečíst knihu?Bartolomějové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Lhotová. Číst Bartolomějové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY