Lhář Loki: Omnibus

Lhář Loki: Omnibus - Jakub Ćwiek | Replicamaglie.com

...ář Loki - Omnibus 5. 1 recenze ; Souborné vydání čtyř svazků Lokiho příběhů ... Nové knihy za září 2019 - Děti noci ... . Je jen jeden Bůh. Tedy byl, než odešel a dodnes nikdo neví, kam se poděl. Než ale nadobro zmizel, dal lidem představivost, svobodnou vůli a sílu víry. Lidstvo těch darů využilo a stvořilo si nové bohy, polobohy, titány a další bytosti ... Lhář Loki: Omnibus. Jakub Ćwiek Nakladatel: Triton 2019 ... Lhář Loki Autor: Ćwiek, Jakub Nakladatel: Triton EAN: 9788075537287 ISBN: 978-80 ... Kniha: Lhář Loki - Jakub Ćwiek | Knihy.ABZ.cz ... ... Lhář Loki Autor: Ćwiek, Jakub Nakladatel: Triton EAN: 9788075537287 ISBN: 978-80-7553-728-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 760 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21 cm Lhář Loki. Omnibus - Jakub Ćwiek . Je jen jeden Bůh. Tedy byl, než odešel a dodnes nikdo neví, kam se poděl. Než ale nadobro zmizel, dal lidem představivost, svobodnou vůli a sílu víry. Lidstvo těch darů využilo a stvořilo si nové bohy, polobohy, titány a další bytosti. Omnibus. 80% 4 1. Hodnotit lze až po přihlášení ... O čem je kniha Lhář Loki? Je jen jeden Bůh. Tedy byl, než odešel a dodnes nikdo neví, kam se poděl. Než ale nadobro zmizel, dal lidem představivost, svobodnou vůli a sílu víry. Lidstvo těch darů využilo a stvořilo si nové bohy, polobohy, titány a další bytosti, které ... Lhář Loki - Omnibus - Ćwiek Jakub - Souborné vydání čtyř svazků Lokiho příběhů. Je jen jeden Bůh. Tedy byl, než odešel a dodnes nikdo neví, kam se poděl. Než ale nadobro zmizel, dal lidem představivost, svobodnou vůli a sílu víry. Lidstvo těch darů Kayo napsal/a o Lhář Loki - Omnibus. Skv...

INFORMACE

AUTOR
Jakub Ćwiek
DIMENZE
12,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Lhář Loki: Omnibus.pdf

POPIS

Je jen jeden Bůh. Tedy byl, než odešel a dodnes nikdo neví, kam se poděl. Než ale nadobro zmizel, dal lidem představivost, svobodnou vůli a sílu víry. Lidstvo těch darů využilo a stvořilo si nové bohy, polobohy, titány a další bytosti, které se usídlily na zemi a zavedly nový řád.Andělé potřebují spolupracovníka, jehož nesvazuje Desatero a přísná křesťanská pravidla a zákony. Někoho, kdo jim pomůže vyhrávat v bojích, které na zemi probíhají, a bez potíží se neztratí jak mezi mytologickými bytostmi, tak ve společnosti současných lidí.Volba archandělů padne na Lokiho, boha ohně a lží z panteonu Ásů. Spolupráce začala slibně, ale copak někoho takového lze delší dobu držet na krátkém vodítku?

Chcete si přečíst knihu?Lhář Loki: Omnibus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Ćwiek. Číst Lhář Loki: Omnibus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY