Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou

Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou - Vladimír Krejčí | Replicamaglie.com

...tuto dodnes rozporuplně vnímanou osobnost ... Poznamenaný (Vladimír Krejčí) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ." Vladimír Krejčí pracoval v těsné blízkosti šéfa firmy deset Kniha Zlín / Albatros Media, a. s., Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i., a Český rozhlas Zlín Vás zvou na veřejnou prezentaci nové knihy Vladimír Krejčí (ed. Martin Jemelka): Poznamenaný. Deset měsíců s Janem A. Baťou. Knihu představí její editor Martin Jemelka a autorova dcera Magdaléna Knajflová. O čem je kniha Poznamenaný? Vladimír K ... Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou ... . O čem je kniha Poznamenaný? Vladimír Krejčí pracoval v těsné blízkosti šéfa firmy deset měsíců, od září 1938 do června 1939. Právě v tomto pohnutém období líčí každodenní život v blízkosti Jana Antonína Bati, svérázného ředitele obuvnického koncernu. Unikátní svědectví osobního tajemníka Jana Antonína Bati přináší nový pohled na tuto dodnes rozporuplně vnímanou osobnost." Vladimír Krejčí pracoval v těsné blízkosti šéfa firmy deset měsíců, od září 1938 do června 1939. Více o e-knize Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou. Unikátní osobní svědectví z těsné blízkosti Jana Antonína Bati v pohnutém historickém období přináší nový pohled na tuto dodnes rozporuplně vnímanou osobnost. Poznamenaný od Vladimír Krejčí v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou autor: Krejčí Vladimír doporučená cena: 289 K ... Bude odsouzen zrádce J.A. Baťa : sbírka dokladů o kolaborantské činnosti bývalého majitele závodů Bat'a a.s. ( Book ) Poznamenaný : deset měsíců s Janem A. Baťou by Vladimír Krejčí ( Book ) Poznamenaný: deset měsíců s Janem A. Baťou / Vladimír Krejčí Stručná anotace: Unikátní osobní svědectví Vladimíra Krejčího pohybujícího se v pohnutém období po Mnichovu 1938 v bezprostřední blízkosti průmyslníka Jana Antonína Bati přináší nový pohled na dodnes rozporuplně vnímanou podnikatelovu osobnost. Vladimír Krejčí: Poznamenaný. Deset měsíců s Janem A. Baťou. Ed. Martin Jemelka. Zlín: Kniha Zlín; Praha: Masarykův ústav a Archiv AV ČR, 2019. ISBN 978 ......

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Krejčí
DIMENZE
10,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou.pdf

POPIS

Unikátní osobní svědectví z těsné blízkosti Jana Antonína Bati v pohnutém historickém období přináší nový pohled na tuto dodnes rozporuplně vnímanou osobnost. Vladimír Krejčí do firmy Baťa nastoupil v roce 1936 a jako absolvent právnické fakulty začal pracovat coby referent na právním oddělení. O dva roku později se stal osobním tajemníkem Jana Antonína Bati. V těsné blízkosti šéfa firmy pracoval deset měsíců, od září 1938 do června 1939. Právě v tomto pohnutém období – od začátku druhé světové války, přes mnichovskou dohodu, po vyhlášení Protektorátu Čechy a Morava a Baťův odjezd v létě 1939 do zámoří – líčí každodenní život v blízkosti Jana Antonína Bati, svérázného ředitele baťovských závodů. Vladimír Krejčí do svého vyprávění vkládá mnoho postřehů z osobního i pracovního života, příhody mnohdy úsměvné, jež dávají nahlédnout na Jana Antonína jinou optikou. Svého šéfa také doprovází na četných zahraničních cestách, jejichž povaha a organizace nám dává poznat mnohé o každodenním chodu firmy.

Chcete si přečíst knihu?Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Krejčí. Číst Poznamenaný - Deset měsíců s Janem A. Baťou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY