Šití tašek kabelek a doplňků

Šití tašek kabelek a doplňků - Taťána Žejdlová | Replicamaglie.com

...ek, kabelek a doplňků. Jsem v šití úplný samouk, ale šiji už asi 50 let, takže zkušeností mám opravdu hodně ... Kniha: Šití tašek, kabelek a doplňků (Taťana Žejdlová ... ... . Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků. Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce." Kupte knihu Šití tašek, kabelek a doplňků 2 (Taťana Žejdlová) s 2 % zľavou za 11.23 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť pod ... Šití tašek, kabelek a doplňků 2 / Nejlevnější knihy ... .23 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Šití tašek kabelek a doplňků: Krok za krokem Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků. Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce." Šití tašek kabelek a doplňků Autor Taťana Žejdlová. Hit; Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků. Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce." Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků. Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce." Viac o knihe Šití tašek, kabelek a doplňků 2 (Taťana Žejdlová) Když kabelku, tak originál!Protože vás šití baví a nás také, je tu další díl úspěšného Šití tašek, kabelek a doplňků krok za krokem od Taťany Žejdlové.Autorka vás ve své druhé knize seznámí se svými nejnovějšími nápady, střihy a variacemi. vyprodáno. Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků. Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce." Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků. Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce." No nebylo by to naprosto......

INFORMACE

AUTOR
Taťána Žejdlová
DIMENZE
10,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Šití tašek kabelek a doplňků.pdf

POPIS

Návody od české autorky na šití překrásných a praktických tašek, kabelek a doplňků.Představte si ten pocit, když se vás někdo zeptá, odkud máte tu novou báječnou kabelku, a vy bez mrknutí oka odpovíte: „To je moje práce.“ No nebylo by to naprosto úžasné?! S knihou od zkušené tvůrkyně tašek a taštiček Taťany Žejdlové, která již řadu let sklízí úspěchy na Fler.cz, si můžete jednoduše svůj malý sen splnit. Nejprve si vyzkoušíme jednoduchý, leč nápaditý, obal na mobil či na brýle, pak zkusíme první tašku nebo baťůžek a ani se nenadějeme a šijeme svoji první propracovanou kabelku. Kniha je samozřejmě vhodná jak pro začátečníky, tak pokročilé kreativce. Všichni si v ní najdou to své – návody pečlivě rozepsané krok po kroku či důmyslnou radu nebo nějakou novou „vychytávku“.K originalitě vám chybí už jen krůček!

Chcete si přečíst knihu?Šití tašek kabelek a doplňků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Taťána Žejdlová. Číst Šití tašek kabelek a doplňků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY