Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie

Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie - Martina Dušková, | Replicamaglie.com

...etteringu a moderní kaligrafie) Z lásky k písmu Z lásky k písmu ... Kniha Z lásky k písmu - aneb základy letteringu a moderní ... ... ... Z lásky k písmu Pevná bez přebalu lesklá. EAN: 9788075448705. aneb základy letteringu v modení klaigrafii. Značka: COOBOO. Varianta: ... Zajímá vás, co je to lettering a moderní kaligrafie? S tímhle průvodcem se naučíte úplné základy krasopsaní a dozvíte se spoustu užitečných tipů ... Z lásky k písmu. aneb základy letteringu & modní kaligrafie - printintin, Kateřin ... printintin - Z lásky k písmu aneb základy letteringu a ... ... . aneb základy letteringu & modní kaligrafie - printintin, Kateřina Engelová, Martina Dušková, Anna Hábová . Naučte se malovat písmena jako skuteční kaligrafové! Chcete originálně nadepsat vánoční dárky nebo si vyrobit vlastní záložku? Z lásky k písmu aneb základy letteringu a moderní kaligrafie - Z miłości do piękna - Souvre Z miłości do piękna ️ - Z myślą o spokojnych snach Z městské části Praha - Újezd - Z o N a B u C i N(☆^ー^☆)...

INFORMACE

AUTOR
Martina Dušková,
DIMENZE
10,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie.pdf

POPIS

Chcete originálně nadepsat vánoční dárky nebo si vyrobit vlastní záložku? Zajímá vás, co je to lettering a moderní kaligrafie? S tímhle průvodcem se naučíte úplné základy krasopsaní a dozvíte se spoustu užitečných tipů jak začít tvořit, jaké nástroje a materiály vyzkoušet a jak dotáhnout své psaní k dokonalosti. K tréninku vám poslouží i praktická písanka, kde můžete vyzkoušet první krasopisné tahy. Tak ořezat tužky a vzhůru do toho!

Chcete si přečíst knihu?Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Dušková,. Číst Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY