Noční škola: Probuďte se a poznejte sílu spánku

Noční škola: Probuďte se a poznejte sílu spánku - Richard Wiseman | Replicamaglie.com

...dat. Přihlásit; košík je prázdný Prodat knihy ... Richard Wiseman - Trh knih - můj antikvariát online ... . Noční škola Probuďte se a poznejte sílu spánku Richard Wiseman. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: Emitos: rok vydání: 2014 ... Všechny informace o produktu Kniha Noční škola. Probuďte se a poznejte sílu spánku - Richard Wiseman - Emitos, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Noční škola. Probuďte se a poznejte sílu spánku - Richard W ... Kniha: Noční škola -- Probuďte se a poznejte sílu spánku ... ... . Probuďte se a poznejte sílu spánku - Richard Wiseman - Emitos. Noční škola - Probuďte se a poznejte sílu spánku - Richard Wiseman. Britský vědec, spisovatel a popularizátor vědy Richard Wiseman představuje novou... Noční škola. Kdo napsal knihu Noční škola? Autorem je Richard Wiseman. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Registrovat Přihlásit . ... Probuďte se a poznejte sílu spánku. 60% 3 1. Hodnotit lze až po přihlášení ... Probuďte se a poznejte sílu spánku. WISEMAN Richard. Info: Emitos, 2014 (1.) - brož., 300 str. Z angl. přel. Š. Káňa Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Odhalte sílu spánku a snění ... Noční škola Probuďte se a poznejte sílu spánku Autor: Richard Wiseman. Co je to spánek, jak funguje, proč máme no...

INFORMACE

AUTOR
Richard Wiseman
DIMENZE
10,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Noční škola: Probuďte se a poznejte sílu spánku.pdf

POPIS

Britský vědec, spisovatel a popularizátor vědy Richard Wiseman představuje novou vědu o spánku: přehledně uspořádaný soubor nejnovějších vědeckých poznatků o spánku, jeho důležitosti a nebezpečích spojených s jeho nedostatkem. Upozorňuje na to, že špatný spánek negativně ovlivňuje mezilidské vztahy, snižuje produktivitu práce, výrazně zvyšuje riziko vzniku vysokého krevního tlaku, rakoviny, cukrovky a obezity. Především však čtenářům nabízí řadu ověřených metod umožňujících každému dobře a dostatečně se vyspat a v nejlepším případě se stát skutečným „superspáčem“ – přeborníkem ve spaní, který se každou noc dobře vyspí, je schopen usnout, kdy se mu zachce, probouzí se svěží a má spoustu sladkých snů. Tato pozoruhodná schopnost vytěžit z noci maximum činí ze „superspáčů“ skutečně šťastné, úspěšné a zdravé lidi.Richard Wiseman přednáší na University of Hertfordshire, zabývá se řadou témat, mezi něž patří štěstí, sebezdokonalování osobnosti, iluze a přesvědčování. Jeho práce byly publikovány v řadě špičkových vědeckých časopisů. Wisemanovy knihy byly přeloženy do více než třiceti jazyků. Patří mezi ně The Luck Factor; Quirkology; Paranormality; 59 vteřin a Rip It Up. Richard Wiseman přednáší pro nejrůznější organizace po celém světě včetně britské Královské společnosti, Švýcarského ekonomického fóra a Googlu. Na jeho experimentech s masovou účastí participovaly více než dva miliony lidí. Působí jako kreativní konzultant TV seriálů Bořiči mýtů a Mentalista.

Chcete si přečíst knihu?Noční škola: Probuďte se a poznejte sílu spánku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Wiseman. Číst Noční škola: Probuďte se a poznejte sílu spánku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY