Pokojové rostliny v praxi

Pokojové rostliny v praxi - Zia Allawayová, | Replicamaglie.com

...Nejnovější studie potvrzují, že rostliny jsou nejen krásné na pohled, ale dokážou i čistit vzduch, rozjasnit naši náladu a snižovat míru stresu ... Plíseň v květináči: jak ji vyhnat - Príma receptář.cz ... . Tato obsažná publikace nabízí široký ... Rostliny dýchají, podobně jako to dělají lidé. V noci emitují oxid uhličitý jako reverzní reakci na fotosyntézu a přeměňují oxid uhličitý na kyslík v průběhu dne. Existuje spousta rostlin, které jsou vhodné pro umístění do ložnice, protože pročisťují vzduch. Existují ale také rostliny, které do ložnice rozhodně vhodné nejsou. Postarejte se v zimě o pokojové rostliny Syngonium nevybledne. Syngonium stopk ... Knihy Esence - Home | Facebook ... . Existují ale také rostliny, které do ložnice rozhodně vhodné nejsou. Postarejte se v zimě o pokojové rostliny Syngonium nevybledne. Syngonium stopkolisté (Syngonium podophyllum) nemá český název, ale velmi se podobá filodendronu. Rozdíl je ve velikosti listů, které mohou být až třicet centimetrů dlouhé. Navíc si zachovává své pestré zbarvení listů i při nedostatku světla. Pokojová rostlina je termín označující skupinu rostlin pěstovaných v umělých klimatických podmínkách v interiérech. Jde o skupinu rostlin, které obvykle nesnášejí výkyvy teplot během roku a zejména zimní chladné počasí. Jako prostorové rostliny se používají zejména rostliny okrasné, protože jejich účel je především estetický, ale mají i další využití ... Pokojové rostliny v praxi. Allawayová Zia, Baileyová Fran. kniha 447 K ......

INFORMACE

AUTOR
Zia Allawayová,
DIMENZE
8,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokojové rostliny v praxi.pdf

POPIS

Nejnovější studie potvrzují, že rostliny jsou nejen krásné na pohled, ale dokážou i čistit vzduch, rozjasnit naši náladu a snižovat míru stresu. Tato obsažná publikace nabízí široký výběr osvědčených i netradičních druhů a rovněž ukázky interiérových návrhů, které oživí vaši domácnost. Pro každou místnost se najde ta správná kombinace, která potěší oko, dodá prostoru na originalitě a péče vám nezabere příliš času. Vyberte si z jednotlivých profilů – ať už jsou to rostliny ozdobné listem, květiny rozmanitých tvarů a barev, elegantní orchideje, roztomilé drobné kaktusy a sukulenty, formy s jemnými převislými stonky, nebo vysoké palmy – z nabídky 175 pokojových rostlin si vybere každý. U všech druhů je uvedena vhodná teplota, světlo, vlhkost, výška a šířka a nároky na péči.

Chcete si přečíst knihu?Pokojové rostliny v praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zia Allawayová,. Číst Pokojové rostliny v praxi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY