Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře

Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře - Karel Stuchl | Replicamaglie.com

...ře kniha od autora Stuchl Karel. Deník Karla Stuchla z první světové války přináší pohled na ni takříkajíc zdola ... H16 vydali album SILA. - Music.Server.sk ... . Několik měsíců po vypuknutí první světové války v roce 1914 byl dvaadvacetiletý vesnický učitel Karel Stuchl povolán do rakouské armády a poslán na ... Deník Karla Stuchla z první světové války přináší pohled na ni takříkajíc zdola. Několik měsíců po vypuknutí první světové války v roce 1914 byl dvaadvacetiletý vesnický učitel Karel Stuchl povolán do rakouské armády a poslán na válečné pole. Vrátil se až za šest a půl roku. Odjel vlakem na jih do Rakouska a po válečných střetnutích, nekonečných ... Z H ... Z Hradešic do Vladivostoku a zpět - Z deníku legionáře ... ... . Vrátil se až za šest a půl roku. Odjel vlakem na jih do Rakouska a po válečných střetnutích, nekonečných ... Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře Karel Stuchl Nakladatel: Volvox Globator 2014 Objednávejte knihu Z Hradešic do Vladivostoku a zpět - Z deníku legionáře v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků E-kniha Z Hradešic do Vladivostoku a zpět od Karel Stuchl. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Podobné jednotky. Zima v Rusku : zápisky českého legionáře / Hlavní autor: Zima, Josef, 1892-1964 ...

INFORMACE

AUTOR
Karel Stuchl
DIMENZE
6,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře.pdf

POPIS

Deník Karla Stuchla z první světové války přináší pohled na ni takříkajíc zdola. Několik měsíců po vypuknutí první světové války v roce 1914 byl dvaadvacetiletý vesnický učitel Karel Stuchl povolán do rakouské armády a poslán na válečné pole. Vrátil se až za šest a půl roku. Odjel vlakem na jih do Rakouska a po válečných střetnutích, nekonečných pochodech nebo přepravě vlakem přes dnešní Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko, Polsko, Bělorusko, Ukrajinu, Rusko evropské i asijské, Čínu a opět Rusko, a pak lodí přes Tichý oceán a Středozemní moře se zastávkami ve velkých asijských přístavech, dorazil přes Terst znovu do své vlasti.

Chcete si přečíst knihu?Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Stuchl. Číst Z Hradešic do Vladivostoku a zpět: Z deníku legionáře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY