Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie

Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie - Martina Dušková, | Replicamaglie.com

... Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN: 978-80-7544-870-5 ... Kniha Z lásky k písmu - aneb základy letteringu a moderní ... ... . EAN: 9788075448705. Objednací kód:- Kniha Z lásky k písmu: aneb základy letteringu v modení klaigrafii na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Z lásky k písmu:... Z lásky k písmu aneb základy letteringu a moderní kaligrafie kniha od: Kateřina Engelov ... Kniha Z lásky k písmu aneb základy letteringu a moderní kaligrafie Přidat komentář. baroo. 28. února. ... printintin - Z lásky k písmu aneb základy letteringu a ... ... ... Kniha Z lásky k písmu aneb základy letteringu a moderní kaligrafie Přidat komentář. baroo. 28. února. V knize najde začátečník vše, co může potřebovat. ... Kniha se věnuje základům letteringu a moderní kaligrafie. V této souvislosti přináší plno rad, jak a kdy používat krásné ozdobné umělecké písmo. Engelová, Kateřina : Z lásky k písmu, aneb, Základy letteringu & moderní kaligrafie Z lásky k písmu aneb základy letteringu a moderní kaligrafie . Kateřina Engelová ... Chcete vědět, co to je lettering a moderní kaligrafie? Jaký je mezi tím rozdíl? Pak vás nemůže minout tahle kniha! Kromě základních informací se tu taky dozvíte jak na to, jaké použít nástroje, materiály a zkrátka první tipy jak ... Z lásky k písmu a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. Knihy s tématem kaligrafie. ... Abeceda krasopsaní základy letteringu krok za... Ruční písmo 33 nejkrásnějších abeced. Kreativní písmo 250 Kč. Keltská kaligrafie. 70 Kč. Z lásky k písmu aneb základy letteringu a... Kouzlo kaligrafie: Inkoust a inspirace 190 K ... Pedagogická knihovna J. A. Komenského Jeruzalémská 12, 110 00 Praha 1 tel. půjčovna: 221 966 411 tel. studovna: 221 966 415 Kurz letteringu a kaligrafie se hodí i pro úplné začátečníky. Naučíme od základů technikám na pomezí písma a ilustrace! ... Povíme Vám o kaligrafii i letteringu vše, základy krasopisu si rychle osvojíte. Už nemusíte koukat na tutoriály vytržené z kontextu! ... Stínování, 3D efekt a další efekty k písmu. V naší facebookové skupině 'Z lásky k písmu aneb základy letteringu a moderní kaligrafie' si můžete právě teď zasoutěžit o náš oblíbený Pentel brush pen a velrybí sešit, který je na trénovaní krasopísma ...

INFORMACE

AUTOR
Martina Dušková,
DIMENZE
8,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie.pdf

POPIS

Chcete originálně nadepsat vánoční dárky nebo si vyrobit vlastní záložku? Zajímá vás, co je to lettering a moderní kaligrafie? S tímhle průvodcem se naučíte úplné základy krasopsaní a dozvíte se spoustu užitečných tipů jak začít tvořit, jaké nástroje a materiály vyzkoušet a jak dotáhnout své psaní k dokonalosti. K tréninku vám poslouží i praktická písanka, kde můžete vyzkoušet první krasopisné tahy. Tak ořezat tužky a vzhůru do toho!

Chcete si přečíst knihu?Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Dušková,. Číst Z lásky k písmu: aneb základy letteringu & modní kaligrafie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY