Hledání proluk

Hledání proluk - Joanna Goszczyńska (ed.) | Replicamaglie.com

...balovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o „fenoménu Hrabal", jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a objevování nových kontextů ... CZ PDF Občanský průkaz - CHYTRABUDOUCNOST PDF ... . Hledání proluk Autor: Joanna Goszczyńska Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o "fenoménu Hrabal", jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k ... Pro nakladatelství Karolinum připravila jako editorka v roce 2019 publikaci Hledání proluk Bohumil Hrabal - analýzy a interpretace, zásadní příspěvek do diskuse o významu díla Bohumila Hrabala s ... Luky | White Feather Wingz Carbon 50" | Proluk - vše pro ... ... ... Pro nakladatelství Karolinum připravila jako editorka v roce 2019 publikaci Hledání proluk Bohumil Hrabal - analýzy a interpretace, zásadní příspěvek do diskuse o významu díla Bohumila Hrabala s příspěvky polských, českých, ale také italských nebo španělských autorů. Marek Krajewski *1966...

INFORMACE

AUTOR
Joanna Goszczyńska (ed.)
DIMENZE
5,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání proluk.pdf

POPIS

Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o „fenoménu Hrabal“, jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a objevování nových kontextů. K účasti na publikaci (a předchozí konferenci s panelovou diskusí překladatelů konanou v roce 2014 ve Varšavě) byli pozváni zástupci všech polských bohemistických pracovišť (J. Baluch, J. Zarek, A. Gawarecka, J. Czaplińska, J. Królak, J. Goszczyńska, K. Ćwiek-Rogalska, A. Kaczorowski, D. Bielec, W. Soliński), v jejichž odborném zájmu má dílo Bohumila Hrabala přední místo, a také čeští literární vědci a historici (J. Pelán, J. Češka, T. Kubíček). K autorům sborníku se řadí i dvě znalkyně a zároveň překladatelky Hrabalova díla z Itálie a ze Španělska (A. Cosentino a M. Zgustová).

Chcete si přečíst knihu?Hledání proluk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Goszczyńska (ed.). Číst Hledání proluk Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY