Jiří Votruba

Jiří Votruba - Martin Dostál | Replicamaglie.com

...edIn, největší profesní komunitě na světě ... I. klinika tuberkulózy a respiračních nemocí - Všeobecná ... ... . Jiří má na svém profilu 3 pracovní příležitosti. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Jiří a pracovní příležitosti v podobných společnostech. Jiří Votruba, photo: archive of Jiří Votruba "It's funny [laughs]. These postcards and t-shirts that are so visible in the city I don't treat as my most important art creations. Because ... Jiří Votruba Painter, graphic de ... I. klinika tuberkulózy a respiračních nemocí - Všeobecná ... ... . Because ... Jiří Votruba Painter, graphic designer, illustrator Born 1946, Prague His paintings were presented at almost 50 exhibitions all around the world and he is well known for his illustrations with ... Malíř Jiří Votruba bydlí v Praze ve velkém bytě na Petřinách. Malý ateliér má přes pětadvacet let v Praze na Cibulkách a útulnou chalupu kousek za Berounem, vysoko nad řekou. Rodinné výlety na kolech rádi směrují do lesů v okolí Lán. Plzeňský spisovatel Jiří London Votruba, tvorba, knihy o Plzni, glosy z deníku Štěstí. Jiří Votruba. Zobrazit fotky. Jiří Votruba. Zobrazit fotky. CNC Machine Setter (Computer Numerically Controlled Machine Setter) ve společnosti Benteler Automotive Rumburk s.r.o. Jiří Votruba. Zobrazit fotky. Strakonice. Jiří Votruba. Zobrazit fotky. SPŠS Dušní 17, Praha 1. Načítají se další výsledky... Podrobnosti o firmě Jiří Votruba - IČO 74634585 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního… Zobrazit profily lidí, kteří se jmenují Jiří Votruba. Přidejte se na Facebook a spojte se s Jiří Votruba a dalšími lidmi, které znáte. Facebook lidem......

INFORMACE

AUTOR
Martin Dostál
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Jiří Votruba.pdf

POPIS

Nejnovější katalog pražského malíře a grafického designéra Jiřího Votruby potěší všechny jeho příznivce a překvapí ty, co ho dosud neznají. Shrnuje tvorbu z posledních let a přináší typicky votrubovsky barevný svět, který se nese ve znamení postpop-artové i postdrippingové vizuality. Tou Votruba zkoumá svět kolem sebe, prostředí umění i spotřební reality. Katalog v nápadité grafické úpravě Karla Štědrého přináší vedle textu Martina Dostála i rozhovor s Jiřím Votrubou.

Chcete si přečíst knihu?Jiří Votruba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Dostál. Číst Jiří Votruba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY