Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení

Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení - Frank Tallis | Replicamaglie.com

...ě každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty ... Jak se dá od nešťastné lásky dojít až k šílenství | Helena ... ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Víte, co je to Capgrasův blud či de Clérambaultův syndrom? Trápí někoho ve vašem okolí porucha s blud Specializované kni ... Posedlost láskou a jiná znepokojivá odhalení - Paulinky.cz ... . Víte, co je to Capgrasův blud či de Clérambaultův syndrom? Trápí někoho ve vašem okolí porucha s blud Specializované knihkupectví, ve kterém najdete i nevšední, zajímavé a pozoruhodné knihy. Kniha: Posedlost láskou -- a jiná znepokojivá odhalení - Frank Tallis. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Posedlost láskou-15% sleva. Kniha: ... Víte, co je to Capgrasův blud či de Clérambaultův syndrom? Trápí někoho ve vašem okolí porucha s bludy žárliveckého typu? Či pouhý perfekcionismus? Jedná se o různé více či méně obskurní stránky fenoménu zvaného zamilovanost. Britský psycholog a psychoterapeut Frank Tallis se ve své praxi rád zabývá stinnými stránkami lidské psýchy. V této knize, k jejímuž ... Posedlost láskou a jiná znepokojivá odhalení. Frank Tallis. 28.12.2019. Kniha: Posedlost láskou a jiná znepokojivá odhalení. Portál, 2019. Tak už se nestyď. Sociální fobie a stydlivost u dospívajících. Lucie Bělohlávková Posedlost láskou a jiná znepokojivá odhalení Jak lidé zrají Mateřství se mi stalo pastí Pán se stará Když všechno, co jste kdy chtěli, pořád nestačí Psychopat v mém mozku Královna chaosu Ženy, které milují příliš Rozhněvaná žena Tak takhle ne! Hry pro zvládání hněvu Blíž tě nepustím Hledáte Posedlost láskou a jiná znepokojivá odhalení od Frank Tallis? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Víte, co je to Capgrasův blud či de Clérambaultův syndrom? Trápí někoho ve vašem okolí porucha s bludy žárliveckého typu? Či pouhý perfekcionismus? Jedná se o různé více či méně obskurní stránky fenoménu zvaného zamilovanost. Britský psycholog a psychoterapeut Frank Tallis se ve své praxi rád zabývá stinnými stránkami lidské psýchy. V této knize, k jejímuž ... Kupte e-knihu Posedlost láskou od Frank Tallis na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Všechny informace o produktu Kniha Posedlost láskou a jiná znepokojivá odhalení - Frank Tallis, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Posedlost láskou a jiná znepokojivá odhalení - Frank Tallis. Název: Posed...

INFORMACE

AUTOR
Frank Tallis
DIMENZE
6,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení.pdf

POPIS

Víte, co je to Capgrasův blud či de Clérambaultův syndrom? Trápí někoho ve vašem okolí porucha s bludy žárliveckého typu? Či pouhý perfekcionismus? Jedná se o různé více či méně obskurní stránky fenoménu zvaného zamilovanost. Britský psycholog a psychoterapeut Frank Tallis se ve své praxi rád zabývá stinnými stránkami lidské psýchy. V této knize, k jejímuž napsání ho inspirovalo dílo římského filozofa Tita Lucretia Cara O přírodě, jenž mj. srovnává zamilování s šílenstvím, shromáždil příběhy svých pacientů, s nimiž se setkával při terapii a kteří tak či onak trpěli symptomy extrémní zamilovanosti, „abnormální lásky“, při níž je postižený sužován bludem, nedokáže objektivně posoudit situaci a žije jakoby v setrvalé halucinaci. Dvanáct příběhů pohybujících se na pomezí literatury faktu a beletrie zkoumá mnoho fascinujících podob lásky, její věčnost, destruktivitu a nekontrolovatelnost.

Chcete si přečíst knihu?Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Tallis. Číst Posedlost láskou: a jiná znepokojivá odhalení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY