Pražská sonáta

Pražská sonáta - Bradford Morrow | Replicamaglie.com

...ouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Kniha Pražská sonáta - Bradford Morrow | knizniklub.cz ... . ... Pražská sonáta. Bradford Morrow. Meta Tavernerová žijící v New Yorku se nemůže věnovat kariéře pianistky, ale jednoho dne se jí dostane do rukou notový zápis hudebního díla z konce 18. století. Užívejte si videa a hudbu, kterou milujete, nahrávejte originální obsah a sdílejte to vše s přáteli, rodinou a celým světem na YouTube. Julia Okaji, laureát mezinárodních soutěží 1 . Cena Jila Tokyo 1998 2 . Cena Pinerolo 1999 Smetanovské ocenění 1994 Holzkn ... Miyoshi Akira - Sonata - YouTube ... . Julia Okaji, laureát mezinárodních soutěží 1 . Cena Jila Tokyo 1998 2 . Cena Pinerolo 1999 Smetanovské ocenění 1994 Holzknechtova cena na soutěži v mariánských lázních 1993 Studia ... Provided to YouTube by NAXOS of America Cello Concerto in B Minor, Op. 104, B. 191: I. Allegro · Johannes Moser Dvořák & Lalo: Cello Concertos ℗ 2015 PentaTone Released on: 2015-09-04 Artist ... Provided to YouTube by Supraphon Sonata per Leonardo for Guitar and Strings (Sonata per Leonardo per chitarra solo ed orchestra d´archi) · Luboš Fišer · Pražská komorní filharmonie/Jiří ... Pražská sonáta. Bradford Morrow; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 448 K č. Meta Tavernerová žijící v New Yorku se nemůže...

INFORMACE

AUTOR
Bradford Morrow
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Pražská sonáta.pdf

POPIS

Meta Tavernerová žijící v New Yorku se nemůže věnovat kariéře pianistky, ale jednoho dne se jí dostane do rukou notový zápis hudebního díla z konce 18. století. Je to pouze fragment, třetina sonáty od evidentně geniálního skladatele. Metě se podaří spojit se starou dámou jménem Otylie Bartošová, jejíž rodině kdysi sonáta patřila. Když v předvečer okupace prchala z Prahy, rozdělila rodina dílo na tři části, aby se nedostalo nacistům do rukou celé, kdyby se snad útěk nezdařil. Meta se pokusí dát všechny části zase dohromady a vydává se do Čech. Co když se však jedna z třetin nenachází v Praze uprostřed Evropy, ale v městečku Prague, zapadákově v Nebrasce? Napínavý detektivní román o záhadě mistrovské sonáty, jejímž autorem by mohl být samotný Mozart.

Chcete si přečíst knihu?Pražská sonáta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bradford Morrow. Číst Pražská sonáta Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY