Rodinné pouto

Rodinné pouto - Susan Malleryová | Replicamaglie.com

...měli přestěhovat a naučit se být rodinou ... Rodinné Pouto (YURI) - Nahoře, nebo dole? [OPRAVDU NE PRO ... ... . Upjatý Malcolm, ... Rodinné pouto - Susan Malleryová. Život bez rodiny, s omezenými vyhlídkami a s minulostí, o které by člověk raději vůbec nemluvil, není právě peříčko.... Rodinné pouto Autor: Malleryová, Susan Nakladatel: Ikar EAN: 9788024937953 ISBN: 978-80-249-3795-3 Originál: When We Found Home Překlad: Jurníková, Nikola Popis: Elektronická kniha, 384 stran, bez zabezpečení DRM, 0,6 MB ePUB, 1,6 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Všechna práva patří stanici fox. This feature is not available right now. Pl ... Rodinné Pouto (YURI) - Co to má znamenat?! - Wattpad ... . This feature is not available right now. Please try again later. Objednávejte knihu Rodinné pouto v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Susan Malleryová
DIMENZE
3,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinné pouto.pdf

POPIS

Život bez rodiny, s omezenými vyhlídkami a s minulostí, o které by člověk raději vůbec nemluvil, není právě peříčko. Callie Smithová o tom ví své. Jak byste se ale cítili, když byste jednoho dne zjistili, že máte bratra a sestru? Callie Smithová se navzdory svým obavám rozhodne změnit svůj život. Přestěhuje se do velkého rodinného domu za svým dědečkem a sourozenci a doufá, že je to začátek nového života. Ovšem začátky jsou těžké a všichni si na sebe musí zvykat. V tomto křehkém a emocemi nabitém příběhu Susan Mallery zkoumá definici moderní rodiny a s laskavým pohledem ukazuje, že i komplikované vztahy mohou až nečekaně obohatit život.

Chcete si přečíst knihu?Rodinné pouto ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susan Malleryová. Číst Rodinné pouto Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY