Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba

Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba - Pavla Pečinková | Replicamaglie.com

...la Josefa Čapka (Díl první: Kresba) Autor: Pavla Pečinková ... Přehrávač podcastu Mozaika - Audioknihy ke stažení ... . Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Kultura, umění; Populárně naučná › Obrazové publikace; ISBN: 978-80-907185-2-4. EAN: 9788090718524. Objednací kód: NA369472 Pracoval jsem mnoho - díl první: Kresba vychází v limitované edici v limitovaném nákladu 1 888 kusů a je vytištěna na speciálním druhu papíru, který je použit pro knižní zpracování v ČR zcela poprvé. Letos v dubnu uplyne 75 let od nejasné smrti Josefa Čapka. J ... Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka ... ... . Letos v dubnu uplyne 75 let od nejasné smrti Josefa Čapka. Jeho výtvarnému dílu se věnuje aktuální projekt humpolecké Zóny pro umění 8smička nazvaný Pracoval jsem mnoho, jehož editorkou je historička umění Pavla Pečinková. Cílem projektu je vydat celkový soupis výtvarného díla Josefa Čapka. Bližší informace o knize "Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla J. Čapka" Nadační fond 8smička vydala 1.9. 2019 první ze čtyř dílů projektu Pracoval jsem mnoho, oeuvre-katalogu, celkového soupisu všech originálních výtvarných prací Josefa Čapka. Pracoval jsem mnoho - tak se jmenuje čtyřdílný soupis výtvarného díla Josefa Čapka, který dává dohromady historička umění, kritička a pedagožka Pavla Pečinková. Čapkovi se věnuje čtyřicet let, už na vysoké škole si ji získal svou poctivou osobností. A také tím, jaký byl solitér. Hledáte Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka (Díl první: Kresba) od Pavla Pečinková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ucelené, mnohovrstevnaté a osobité umělecké dílo Josefa Čapka svázané do čtyř svazků sběratelské série, které se zdaleka vyjímají mezi běžnými knihami o výtvarných dílech. Je to (až s podivem) vůbec poprvé, co se někdo do unikátní Čapkovy výtvarné tvorby pustil do takové hloubky, pečlivě, znalecky a s unikátním grafickým zpracováním, které z celé ... 8smička nakladatelka už má na svém kontě sedm knih - 6x katalog k výstavě + 1x Pracoval jsem mnoho / Soupis výtvarného díla Josefa Čapka / Díl první: Kresba. Rodinná...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Pečinková
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba.pdf

POPIS

Ucelené, mnohovrstevnaté a osobité umělecké dílo Josefa Čapka svázané do čtyř svazků sběratelské série, které se zdaleka vyjímají mezi běžnými knihami o výtvarných dílech. Je to (až s podivem) vůbec poprvé, co se někdo do unikátní Čapkovy výtvarné tvorby pustil do takové hloubky, pečlivě, znalecky a s unikátním grafickým zpracováním, které z celé série "Pracoval jsem mnoho" dělají samostatné umělecké dílo a osobní inspirativní galerii v jednom. První svazek Kresba, který mapuje Čapkovu kresbu, vychází nyní v nakladatelství 8smička a díky bádání autorky se čtenář seznámí s textem vztahujícím se nejen k dílům samotným, ale i k událostem Čapkova života, které jsou s kresbami napevno spojené. Knihu graficky zpracovala Barbora Toman Tylová a oceňované grafické studio Toman Design. Pracoval jsem mnoho – díl první: Kresba vychází v limitované edici v limitovaném nákladu 1 888 kusů a je vytištěna na speciálním druhu papíru, který je použit pro knižní zpracování v ČR zcela poprvé. Říkejte tomu, jak chcete: šperk knihovny, studna inspirací či kniha (nejen) tohoto podzimu. Důležité je, že její existence oslavuje i oprašuje výtvarného génia Josefa Čapka a dělá svět literatury znovu o poznání krásnější. Baleno v krabicích, přičemž jedna krabice obsahuje 4 kusy a má rozměry 29x22x30cm.

Chcete si přečíst knihu?Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Pečinková. Číst Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY