Táta to motá

Táta to motá - Ivona Březinová | Replicamaglie.com

...% Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnovuje svůj provoz ... Kniha Táta to motá - Druhé čtení - Ivona Březinová ... ... . V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. Táta to motá - Druhé čtení - Ivona Březinová. Kdo rozmotá zamotané klubíčko pohádek?" Možná že už znáte tetu Bětu, která plete svetry, čepice,... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Táta to motá od Ivona Březinová. Nakupujte ... Táta to motá | Albatros.cz ... . Za pár minut můžete číst Táta to motá od Ivona Březinová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Možná že už znáte tetu Bětu, která plete svetry, čepice, rukavice a šály. Nejradši ze všeho však vypráví Šárce a Vašíkovi popletené pohádky. A co jich už bylo! Tentokrát teta Běta nemá čas. Pohádky před spaním bude povídat tatínek. Ale ouha! Děti nestačí kulit oči. Vždyť tatínek je vypráví úplně stejně jako teta. Ten táta to motá! Volně navazuje na ... Book Mota Surka Tata Globus Bus ticket and get upto 500 Rs OFF at MakeMyTrip.com. Check Schedule and Time Table of Tata Globus Buses in all other destination cities in India. Možná že už znáte tetu Bětu, která plete svetry, čepice, rukavice a šály. Nejradši ze všeho však vypráví Šárce a Vašíkovi popletené pohádky. A co jich už bylo! Tentokrát teta Běta nemá čas. Pohádky před spaním bude povídat tatínek. Ale ouha! Děti... Ten táta to motá! Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 13 - 17 hod. Držme si palce. Dobré knihy Krásná literatura Próza Humor a satira. Táta to motá. Ohodnotit » Doporučit známemu » ... TÁTA TO MOTÁ. ODBORNÉ KNIHY . KRÁSNÉ KNIHY (BELETRIE) DĚTSKÉ KNIHY . Leporela Pohádky a říkadla Předškoláci Začínající čtenáři Školáci Dospívající Fantasy ... Tata Motors Share Price, Tata Motors Stock Price, Tata Motors Ltd. Stock/Share prices, Tata Motors Ltd. Live BSE/NSE, F&O Quote of Tata Motors Ltd. with Historic price charts for NSE / BSE....

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
11,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Táta to motá.pdf

POPIS

Popletené pohádky milují všechny děti. Hotovou expertkou je na ně teta Běta, jenže ta teď bohužel nemá čas a Šárce a Vaškovi bude pohádky před spaním povídat tatínek. Tedy, moc se mu do toho nechtělo, ale nakonec svolil s jednou podmínkou. Kousek pohádky bude číst Šárka, která už chodí do školy, a zbytek pak tatínek. Děti ale netušily, že táta pohádky motá úplně stejně jako teta. To budou tedy koukat! V knížce Táta to motá najdou čtenáři čtyři pohádky, respektive v každé pohádce se zamotaly dvě různé pohádky, a tak je jich vlastně osm. Na konci zamotané pohádky čekají na děti otázky, které je třeba odpovědět. Pokud se děti chtějí dovědět, jak to bylo v nepopletených pohádkách, na konci knížky najdou řešení, ale věřím, že většinu odpovědí budou děti určitě znát. Mohou si také zazpívat s pohádkovými hrdiny na nápěvy lidových písniček (jako např. Když jsem šel z hub, Až já pojedu přes ten les, Travička zelená, Šel zahradník do zahrady a další). …Sotva Maruška díru v ledu vysekala, mihla se v otvoru ploutev a vzápětí se z vody vynořila hlava zlaté rybky. „Děkuji ti, Maruško, žes nám v ledu vysekala díru. Hned se nám rybám lépe dýchá,“ řekla rybka. „Ráda se ti odměním. Pověz, co by sis přála.“ „Macecha mě poslala, abych sestře Poleně přinesla jahody,“ špitla Maruška nesměle. „Bez nich se nesmím vrátit. Přála bych si tedy trochu jahod.“… Knížka je určena jako „druhé čtení“. Pokud se vám pohádky, které tatínek Šárky a Vašíka vyprávěl, líbily, určitě si přečtěte Teta to plete a Teta to zase plete. Moje neteř Beatka zamotané a popletené pohádky miluje. Teď je už ve druhé třídě, a tak nám je čte už sama a je to docela legrace.

Chcete si přečíst knihu?Táta to motá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Táta to motá Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY