Prstenec prozření: Cyklus Blíženci, kniha první

Prstenec prozření: Cyklus Blíženci, kniha první - Julie Nováková | Replicamaglie.com

....) Tichá planeta (2011, Epocha) Nikdy nevěř ničemu (2011, MOBA) Knihy autora Julie Nováková ... Cyklus zivota | Sleviste.cz ... . Vybírejte z 9 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků. Román Prstenec prozření, první část sci-fi trilogie Blíženci, nyní vyšel jako elektronická kniha a od úterý 10. února bude k dostání i v tištěné podobě. beletrie , Brokilon , česká beletrie , obálka , sci-fi , space opera zde Která kniha vydan ... Prstenec prozreni ukazka xb 1 by Martin Sust - Issuu ... . beletrie , Brokilon , česká beletrie , obálka , sci-fi , space opera zde Která kniha vydaná v roce 2015 se vám nejvíce líbila. Hlasujte do 31. března 2016. Abrahamová, Jana Útěk na druhý břeh Adamová, Žofie Dům nad řekou Agathonikiadis, George Na Moravě nekvetou olivy Antonín, Martin D. Kladivo na čaroděje. 08, Pekelná šleha Arbterová, Alena Zůstaň se mnou, brácho! Bože, první vráska Abécassis, Agnes, ... cyklus "Blíženci", kniha třet ... Navazuje na: Prstenec prozření ; Elysium Isla a šťastné konce Perkins, Stephanie UMÍSTĚNÍ: B -- PE; Navazuje na: Polibek pro Annu ; Lola a kluk od vedle Jedovatá slova Carranza, Maite, Druhá kniha z cyklu Blíženci. Elysium Julie Nováková . 258 Kč ... Prstenec prozření Julie Nováková ... Do posádky Messengera, první lidské expedice na extrasolární planetu, je vkládána obrovská naděje. Tichá planeta Julie Nováková ......

INFORMACE

AUTOR
Julie Nováková
DIMENZE
6,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Prstenec prozření: Cyklus Blíženci, kniha první.pdf

POPIS

„Co může srazit na kolena celou civilizaci? Válka? Vyčerpání zdrojů?“ „Totální prohra. Vědomí, že je konec, dál už to nejde.“ Stalo se snad něco takového pradávné civilizaci Hvězdoměnců, která po sobě zanechala jen síť mezihvězdných zkratek? Je to důvod, proč je tunelů konečné množství a lidstvo nyní naráží na jejich limity? Aby pronikalo dál do vesmíru, musí se naučit vytvářet nové tunely – zatím však plně nerozumí ani principu těch současných. Kdo by si také dokázal představit procesy na mnoharozměrné úrovni? Možná člověk, který už není tak docela člověkem, jak ke svému šoku zjistí kyberneuroložka Celeste Hewittová v nejpodivnějším případu své značně neortodoxní praxe. Mohou být dva znetvoření mutanti, které s vypětím sil udržoval při životě ilegální genový inženýr, jedním z kousků skládačky vedoucí k novým mezihvězdným tunelům? A mohou pomoci informace, které má na despotické Nirváně s nasazením života získat elysijský agent, který nezná ani své vlastní jméno a mívá nebezpečné sny? Další dílek možná spadl do klína trojici vědců, kteří cesty zkoumají – ti se však musejí dát na zběsilý útěk před nepřáteli. A postupně se schyluje k nové válce... První díl trilogie.

Chcete si přečíst knihu?Prstenec prozření: Cyklus Blíženci, kniha první ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Nováková. Číst Prstenec prozření: Cyklus Blíženci, kniha první Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY