Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět?

Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět? - Eva Meijer | Replicamaglie.com

...ete vyplnit toto pole. Přihlásit se. Nová registrace Zapomenuté heslo ... Eva Meijerová / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Vrátit se zpět do obchodu Registrace. 777 156 795 [email protected] Řeč zvířat ...a můžeme jí rozumět? Meijerová Eva. Holandská spisovatelka Eva Meijerová ve své knize zkoumá způsoby, jak zvířata komunikují mezi s sebou i s námi. Chce ukázat bohatost řečí zvířat a zjistit, jaký vliv mají na to, jak o nich, ale i o jazyce smýšlíme. Řeč zvířat - Eva Meijerová . Dokážeme mluvit se zvířaty? A jak ... Řeč zvířat - Almanach Labyrint ... . Řeč zvířat - Eva Meijerová . Dokážeme mluvit se zvířaty? A jak? Můžeme jí rozumět? Je lidská řeč zvláštní, nebo jsou zvláštní všechny jazyky? Řeč zvířat - Eva Meijerová od authora Eva Meijerová a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kniha Reč zvířat...a můžeme jí rozumět . Holandská spisovatelka Eva Meijerová ve své knize zkoumá způsoby, jak zvířata komunikují mezi s sebou i s námi. Chce ukázat bohatost řečí zvířat a zjistit, jaký vliv mají na to, jak o nich, ale i o jazyce smýšlíme. Barvitě a zábavně popisuje zvířecí formy komunikace. Můžeme jí rozumět? Je lidská řeč zvláštní, nebo jsou zvláštní všechny jazyky? Řeč zvířat - Eva Meijerová od authora Eva Meijerová a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz . 229 Kč . Více informací. Řeč zvířat - Eva Meijerová - e-kniha . eBook: Holandská spisovatelka Eva Meijerová ve své knize... Řeč zvířat - Meijer Eva . Holandská spisovatelka Eva Meijerová ve své knize zkoumá způsoby, jak zvířata komunikují mezi s sebou i s námi. Chce ukázat bohatost řečí zvířat a zjistit, jaký vliv mají na to, jak o nich, ale i o jazyce smýšlíme. Barvitě a zábavně popisuje zvířecí formy komunikace. A jak? Můžeme jí rozumět? Je lidská řeč zvláštní, nebo jsou zvláštní všechny jazyky? Holandská spisovatelka Eva Meijerová ve své knize zkoumá způsoby, jak zvířata komunikují mezi s sebou i s námi. Chce ukázat bohatost řečí zvířat a zjistit, jaký vliv mají na to, jak o nich, ale i o jazyce smýšlíme. Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Viac o knihe Řeč zvířat (Meijer Eva) Dokážeme mluvit se zvířaty? A jak? Můžeme jí rozumět? Je lidská řeč zvláštní, nebo jsou zvláštní všechny jazyky? 3,0 z 5 (1x) Recenzie. Pridať recenziu. Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Přírodní vědy > Živá příroda > Eva Meijer - Řeč zvířat Nové knihy. Beletrie pro dospělé... Řeč zvířat Dokážeme mluvit se zvířaty? A ja...

INFORMACE

AUTOR
Eva Meijer
DIMENZE
6,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět?.pdf

POPIS

Dokážeme mluvit se zvířaty? A jak? Můžeme jí rozumět? Je lidská řeč zvláštní, nebo jsou zvláštní všechny jazyky?Holandská spisovatelka Eva Meijerová ve své knize zkoumá způsoby, jak zvířata komunikují mezi s sebou i s námi. Chce ukázat bohatost řečí zvířat a zjistit, jaký vliv mají na to, jak o nich, ale i o jazyce smýšlíme. Barvitě a zábavně popisuje zvířecí formy komunikace. Střídá přitom vědecké anekdoty s podrobnou analýzou, osobní zkušenost s úvahami o jazyku a jeho funkcích. Popisuje hlasové projevy psů, delfínů nebo slonů, a zároveň se zabývá formami komunikace u mravenců nebo včel. Kromě objevu téměř neprobádaného světa se také zajímá o možnosti porozumění člověku a zvířat i obecnějšího vztahu člověka a zvířete.Pokud máte štěstí, potkáte zvíře, které s vámi chce mluvit. Pokud máte ještě větší štěstí, potkáte zvíře, které si dopřeje ten čas a námahu, aby se s vámi seznámilo. S některými zvířaty lze navázat úzký vztah, který vás může mnohé naučit nejen o dotyčném zvířeti, ale i o vás samotných. Jiná zvířata na svět hledí z vlastní perspektivy, a to, že se na něj dokážete dívat jejich očima, obohatí váš život a naučí vás vidět ho jinak.

Chcete si přečíst knihu?Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Meijer. Číst Řeč zvířat: ... a můžeme jí rozumět? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY