Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace

Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace - Joanna Goszczyńska (ed.) | Replicamaglie.com

... Hrabal - analýzy a interpretace ... E-KNIHA ... Petr A. Bílek | Ústav české literatury a komparatistiky ... . anotace. anotace; Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o „fenoménu Hrabal", jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a objevování nových kontextů. ... Hledání proluk Bohumil Hrabal - analýzy a interpretace Goszczyńska Joanna (ed.) Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrab ... Novinky knižního fondu KKFB - naučná literatura - leden 2020 ... .) Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o „fenoménu Hrabal", jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a objevování nových kontextů. Institute of Slavic Studies PAS comprehensive analysis and action plan meet all the requirements for the use of the "HR Excellence in research" award. Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o "fenoménu Hrabal", jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a objevování nových kontextů. ... (Bohumil Hrabal - analýzy a interpretace) Předmětná hesla Hrabal, Bohumil, 19...

INFORMACE

AUTOR
Joanna Goszczyńska (ed.)
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace.pdf

POPIS

Sborník prací věnovaných Bohumilu Hrabalovi nazvaný Hledání proluk chce být příspěvkem k diskusi o „fenoménu Hrabal“, jenž i přes bohatou literaturu předmětu stále provokuje k hledání nových hodnot a objevování nových kontextů. K účasti na publikaci (a předchozí konferenci s panelovou diskusí překladatelů konanou v roce 2014 ve Varšavě) byli pozváni zástupci všech polských bohemistických pracovišť (J. Baluch, J. Zarek, A. Gawarecka, J. Czaplińska, J. Królak, J. Goszczyńska, K. Ćwiek-Rogalska, A. Kaczorowski, D. Bielec, W. Soliński), v jejichž odborném zájmu má dílo Bohumila Hrabala přední místo, a také čeští literární vědci a historici (J. Pelán, J. Češka, T. Kubíček). K autorům sborníku se řadí i dvě znalkyně a zároveň překladatelky Hrabalova díla z Itálie a ze Španělska (A. Cosentino a M. Zgustová).

Chcete si přečíst knihu?Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Goszczyńska (ed.). Číst Hledání proluk: Bohumil Hrabal – analýzy a interpretace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY