Úplně jiný příběh

Úplně jiný příběh - Hakan Nesser | Replicamaglie.com

... (1. vydání) Kniha: Úplně jiný příběh - Hakan Nesser ... Úplně jiný příběh | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Že tyto ceny byly uděleny právem, dokazuje i jeho poslední u nás vydaná krimi pod názvem Úplně jiný příběh. Po přečtení se opravdu můžete ptát, jaký příběh ... Úplně jiný příběh - Hakan Nesser | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Po přečtení se opravdu můžete ptát, jaký příběh jste vlastně na stránkách této knihy sledovali. Vypadal... Stránky vám budou utíkat pod rukama, neboť příběh je napsán s lehkostí a natolik poutavě, že jej jen těžko budete dávat z ruky. Až tedy na jednu drobnou výtku se jedná o kvalitně napsaný příběh s propracovanou zápletkou, jehož konec bude úplně jiný, jak napovídá již samotný název knihy. Jedná se o kvalitně napsaný příběh s propracovanou zápletkou, jehož konec bude úplně jiný, jak napovídá již samotný název knihy. Sérii doporučuji...

INFORMACE

AUTOR
Hakan Nesser
DIMENZE
9,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Úplně jiný příběh.pdf

POPIS

Během dovolené ve Finistere i Bretagni se setká šest Švédů: dva manželské páry a dva muži. Koupou se, podnikají výlety a také trochu flirtují. Z tohoto pobytu pak zůstanou fotografie rozptýlené po albech, patrně také obraz namalovaný akvarelovými barvami, a především cosi jako deník, který podrobně líčí, co se během pobytu odehrálo. Uplyne pět let a někdo začne tyto lidi postupně zabíjet. Před první vraždou dostane inspektor Barbarotti dopis, v němž ho na ni pachatel upozorňuje. Netuší, proč se vrah obrací právě na něho. A nezůstane pouze u jednoho dopisu. Policejní tým se snaží zastavit vraha dřív, než vykoná to, čím ve svých dopisech vyhrožuje. Případ se komplikuje a mění se v sérii brutálních vražd a nevysvětlitelných záhad, na hru kočky s myší.

Chcete si přečíst knihu?Úplně jiný příběh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hakan Nesser. Číst Úplně jiný příběh Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY