Desítka Česko

Desítka Česko - - | Replicamaglie.com

...onů odpovědí jako bod. Těžko byste našli jinou hru než Desítku, po které se zákazníci minulé Vánoce ptali častěji ... Deskovky s Martinem | DESÍTKA - YouTube ... . Letos se k nám dostává její modro-červená verze, která nás baví j... Skvělá vědomostní hra Desítka se dočkala pokračování a přichází s otázkami šitými na míru přímo naší vlasti.Česko je samostatně hratelné; samozřejmě ale není problém promíchat původní karty s těmi novými.. Vědomostní hra, ve které hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách.Ke každému okruhu ve hř ... Mindok Desítka od 434 Kč - Heureka.cz ... .. Vědomostní hra, ve které hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách.Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 ... Obrázky her ke stažení. Prohledat tento web. Úvodní stránka Desítka Česko je nová, samostatná verze velmi povedené a oblíbené kvízové hry Ve hře DESÍTKA hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Všichni hráči dostanou šanci odpovídat v každém okruhu otázek. Desítka Česko nabízí výborné otázky o naší zemi, všem co se jí týká a také o nějakých věcech navíc. Hráči budou muset ukázat své znalosti napříč dvěma stovkami kategorií, z nichž se v každé partii dostane na přetřes jen zlomek. Teoreticky je možné z jedné karty vytěžit i deset bodů. Ve hře DESÍTKA: ČESKO hráči nemusejí čekat na svůj tah, tak dlouho jako v jiných hrách. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Všichni hráči dostanou šanci odpovídat v každém okruhu otázek. Pokud odpovíte správně, získáte jeden z žetonů odpovědí jako bod. Desítka Česko je hra pro děti od 10 let. Hraj sám nebo v týmu. Až 200 okruhů otázek. Budeš riskovat za cenu, že ztratíš body? Party, vědomostní hra pro všechny. Desítka Česko je zcela novou adaptací oblíbené hry Desítka, která využívá stejné herní mechaniky jako její předchůdce. Hra obsahuje nových 100 oboustranných karet s otázkami rozdělených do šesti kategorií, které otestují Vaše znalosti Česka....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Desítka Česko.pdf

POPIS

Skvělá vědomostní hra Desítka se dočkala pokračování a přichází s otázkami šitými na míru přímo naší vlasti. Česko je samostatně hratelné; samozřejmě ale není problém promíchat původní karty s těmi novými. Vědomostní hra, ve které hráči nemusejí čekat na svůj tah tak dlouho jako v jiných hrách. Ke každému okruhu ve hře přísluší 10 otázek a 10 možných odpovědí. Všichni hráči dostanou šanci odpovídat v každém okruhu otázek. Pokud odpovíte správně, získáte jeden z žetonů odpovědí jako bod. Když jste znovu na tahu, můžete hledat další správnou odpověď. V tu chvíli ovšem podstupujete riziko, že body získané dříve v tomto okruhu ztratíte. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat? Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 správných odpovědí. To vše v kompaktním balení zvaném Smartbox s počítadly bodů a žetony odpovědí. Desítka je skvělá hra, obzvláště vhodná na cesty.

Chcete si přečíst knihu?Desítka Česko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Desítka Česko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY