Hádanky a hlavolamy: Úniková hra

Hádanky a hlavolamy: Úniková hra - James Hamer-Morton | Replicamaglie.com

...is: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 17,52 × 24 cm Rok vydání: Přidejte se k investigativnímu reportérovi Adamu Parkinsonovi, který se ocitl uvnitř ďábelského světa společnosti Wexell ... Hádanky, šifry a nachozené kilometry. Únikové hry už ... ... . Čeká vás dobrodružný únik z deseti „místností", a to pomocí šifer a hlavolamů, které jsou navrženy speciálně tak, aby na stránky knihy přenesly ... Kniha: Hádanky a hlavolamy: Úniková hra (James Hamer-Morton). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Každá venkovní úniková mise má jinou trasu a úplně rozdílné šifry, hádanky a hlavolamy. Cena 1 299 Kč za tým 2-5 osob. Hra je v ... Hádanky a hlavolamy: Úniková hra - Hamer-Morton James ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Každá venkovní úniková mise má jinou trasu a úplně rozdílné šifry, hádanky a hlavolamy. Cena 1 299 Kč za tým 2-5 osob. Hra je v češtině (anglická verze: www.kryptograf.cz ). Nové termíny průběžně doplňujeme.Pokud si chcete zahrát ještě dnes, zavolejte nám: 723 374 909. Přidejte se k investigativnímu reportérovi Adamu Parkinsonovi, který se ocitl uvnitř ďábelského světa společnosti Wexell. Čeká vás dobrodružný únik z deseti „místností", a to pomocí šifer a hlavolamů, které jsou navrženy speciálně tak, aby na stránky knihy přenesly atmosféru populárních únikových her. Hádanky a hlavolamy: Úniková hra. Přidejte se k investigativnímu reportérovi Adamu Parkinsonovi, který se ocitl uvnitř ... Kód: 0040845 Autor: Hamer-Morton James EAN: 9788076175495 Dostupnost: skladem. ks. Cena s DPH:...

INFORMACE

AUTOR
James Hamer-Morton
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Hádanky a hlavolamy: Úniková hra.pdf

POPIS

Přidejte se k investigativnímu reportérovi Adamu Parkinsonovi, který se ocitl uvnitř ďábelského světa společnosti Wexell. Čeká vás dobrodružný únik z deseti „místností“, a to pomocí šifer a hlavolamů, které jsou navrženy speciálně tak, aby na stránky knihy přenesly atmosféru populárních únikových her. Jedině vyluštěním interaktivních šifer můžete vysvobodit Adama a posunout se ve hře o kus dál… než vám vyprší čas. Během své cesty navíc odhalíte zlovolný plán Wexelu na ovládnutí světa!

Chcete si přečíst knihu?Hádanky a hlavolamy: Úniková hra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Hamer-Morton. Číst Hádanky a hlavolamy: Úniková hra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY