Opilý koráb aneb Řeky mého života

Opilý koráb aneb Řeky mého života - Václav Bruna | Replicamaglie.com

...page, Pohledy, Karetní hry, Figurky a zvířátka, Hrací domečky, Utěrky, Obrazy, 3D puzzle Více kategorií ... Opilý koráb aneb Řeky mého života - Václav Brůna | Knihy ... ... ... Opilý koráb aneb Řeky mého života: Rozhovor s Petrem Feldsteinem Vzpomínková kniha lékaře-stomatologa, Husákova politického vězně, majitele trojnásobného vítěze Velké pardubické i prvního nestátního zdravotnického zařízení v České republice. Václav Bruna popisuje a glosuje formou rozhovoru se spisovatelem a ... Opilý koráb aneb Řeky mého života: Rozhovor s Petrem Feldsteinem (978-80-204-5482-9) Kniha - autor Václ ... Opilý koráb aneb Řeky mého života - Václav Bruna ... ... ... Opilý koráb aneb Řeky mého života: Rozhovor s Petrem Feldsteinem (978-80-204-5482-9) Kniha - autor Václav Bruna, 384 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Vzpomínková kniha lékaře-stomatologa, Husákova politického vězně, majitele trojnásobného vítěze Velké pardubické i prvního ne... Opilý koráb aneb Řeky mého života. Kdo napsal knihu Opilý koráb aneb Řeky mého života? Autorem je Václav Bruna. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Opilý koráb, aneb, Řeky mého života / Václav Bruna. Stručná anotace: Vzpomínková kniha lékaře-stomatologa, Husákova politického vězně, majitele trojnásobného vítěze Velké pardubické i prvního nestátního zdravotnického zařízení v České republice. Václav Bruna popisuje a glosuje formou rozhovoru se spisovatelem a ... Opilý koráb aneb řeky mého života - Rozhovor s Petrem Feldsteinem Zatím nehodnoceno Název: Opilý koráb aneb řeky mého života - Rozhovor s Petrem Feldsteinem Autor: Bruna Václav Počet stran: 352 +… Praha 30. září 2019 - Ve vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy vychází knižní novinka s názvem Opilý koráb aneb Řeky mého života. Václav Bruna popisuje a glosuje formou rozhovoru se spisovatelem a publicistou Petrem Feldsteinem svou životní pouť prostřednictvím různých zážitků, postřehů a zkušeností....

INFORMACE

AUTOR
Václav Bruna
DIMENZE
11,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Opilý koráb aneb Řeky mého života.pdf

POPIS

Vzpomínková kniha lékaře–stomatologa, Husákova politického vězně, majitele trojnásobného vítěze Velké pardubické i prvního nestátního zdravotnického zařízení v České republice. Václav Bruna popisuje a glosuje formou rozhovoru se spisovatelem a publicistou Petrem Feldsteinem svou životní pouť prostřednictvím různých zážitků, postřehů a zkušeností. Jak ze svého osobního a pracovního soukromí, tak i z obecnějších pohledů. Vypráví o dětství a mládí stráveném v Českém Brodě, studiu medicíny v Hradci Králové, čtrnáctiletém pracovním působení na Slovensku včetně věznění v Ilavě, odchodu do emigrace, návratu demokracie do Československa, i o příčinách a následcích jeho rozdělení. Jak v rozhovoru, tak v samostatných komentářích a úvahách, prezentuje své názory na svět okolo nás, ale i v nás. Jako lékař i hluboce vzdělaný člověk seznamuje čtenáře se svým pohledem na nejrůznější fenomény lidské existence, na podmanivost, ale i kontroverznost dávné i nedávné historie, stejně jako na neméně kontroverzní současnost. Významnou součástí knihy jsou kapitoly, které se věnují působení Václava Bruny v našem dostihovém sportu. Do jeho historie se zapsal především jako majitel koně Peruána, trojnásobného vítěze Velké pardubické.

Chcete si přečíst knihu?Opilý koráb aneb Řeky mého života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Bruna. Číst Opilý koráb aneb Řeky mého života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY