Profesní poradenství: Vybrané kapitoly

Profesní poradenství: Vybrané kapitoly - Dagmar Svobodová | Replicamaglie.com

... školy 2, Vybrané kapitoly z psychologie þlověka, Význam psychologie v životě lověka Pracovní zkušenosti a některé další odborné pracovní aktivity: Podmínky přijímacího řízení pro akad ... PDF Vybrané Kapitoly Z Průmyslové Chemie ... . rok 2020/2021 - Zdravotně sociální pracovník. Plný text podmínek přijímacího řízení pro akademický rok 2020/2021 naleznete pod následujícími odkazy: kombinovaná forma studia a prezenční forma studia.Přijímací řízení pro cizí státní příslušníky je doplněno o doložení znalosti českého jazyka. nám. W. Churchilla 1938/4 130 67 Praha 3 - Žižkov . IČO: 61384399 DIČ: CZ61384399 . Admin D ... Profesní poradenství - Vybrané kapitoly - Dagmar Svobodová ... ... .Přijímací řízení pro cizí státní příslušníky je doplněno o doložení znalosti českého jazyka. nám. W. Churchilla 1938/4 130 67 Praha 3 - Žižkov . IČO: 61384399 DIČ: CZ61384399 . Admin Download Citation | Vybrané kapitoly ze školského managementu pro pedagogické pracovníky / | 1. vyd. Nad názvem: Univerzita Palackého v Olomouci, Pedagogická fakulta Určeno pro ... Profesní poradenství. Vybrané kapitoly - Dagmar Svobodová e-kniha . Učebnice vychází z poradenské intervence a supervize. Zaměřuje se především na faktory, které mají zásadní vliv na klienty poradenských služeb během jejich profesní kariéry. Vybrané kapitoly pro účetní ... Poskytuje právní pomoc a finanční poradenství. Zabývá se oblastí daní, odvodů a poplatků. Zastupuje klienty před FÚ. Specializuje se na malé a střední firmy. Zajišťuje komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a zaměstnanecké legislativy. ......

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Svobodová
DIMENZE
7,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Profesní poradenství: Vybrané kapitoly.pdf

POPIS

Publikace zdůrazňuje, aby klienti upřesňovali cíle osobního a odborného rozvoje, včetně aktivního přístupu k budování jejich profesní kariéry. Obsahuje charakteristiku aktivit, které přispívají k vyjasňování profesních představ a očekávání klientů na trhu práce, a model tvorby profesního portfolia. Na základě vybraných příkladů jsou předkládány návrhy poradenských nástrojů k formování profesní kariéry.

Chcete si přečíst knihu?Profesní poradenství: Vybrané kapitoly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Svobodová. Číst Profesní poradenství: Vybrané kapitoly Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY