Sborník nezávislých foglarovců 5

Sborník nezávislých foglarovců 5 - - | Replicamaglie.com

...si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů ... Sborník nezávislých foglarovců 5 — Kniha.cz ... . Sborník nezávislých foglarovců 5 - Nakladatelství Ostrov připravilo v pořadí pátý sborník Kruhu přátel odkazu Jaroslava Foglara. Je zaměřen především na 100 let existence předního skautského oddílu Dvojka, který i pod názvem Hoši od Bobří řeky proslu Sborník nezávislých foglarovců 5 Nakladatelství Ostrov připravilo v pořadí pátý sborník Kruhu přátel odkazu Jaroslava Foglara. Je zaměřen především na 100 let existence předního skautského oddílu Dvojka , který i pod ... Kniha Sborník nezávislých foglarovců - 5. - Trh knih - můj ... ... . Je zaměřen především na 100 let existence předního skautského oddílu Dvojka , který i pod názvem Hoši od Bobří řeky proslul hlavně za mnohaletého vedení J. Foglarem - Jestřábem. Pořiďte si knižní sérii Sborník nezávislých foglarovců na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Ostrov Sborník nezávislých foglarovců 6 . U příležitosti 110. výročí narození proslulého spisovatele Jaroslava Foglara, spolutvůrce české zážitkové pedagogiky a skautského vůdce, vydalo Nakladatelství Ostrov nový sborník Kruhu přátel odkazu J. Foglara (č. 6).Opět mj. obsahuje řadu nových, případně méně známých nebo nově doplněných informací o životě a ... U příležitosti blížícího se výročí narození Jaroslava Foglara vydalo nakladatelství Ostrov 3. sborník Kruhu přátel odkazu J. Foglara. Tradičně nabízí řadu nových, případně méně známých nebo nově doplněných informací o životě a díle spisovatele....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Sborník nezávislých foglarovců 5.pdf

POPIS

Nakladatelství Ostrov připravilo v pořadí pátý sborník Kruhu přátel odkazu Jaroslava Foglara. Je zaměřen především na 100 let existence předního skautského oddílu Dvojka, který i pod názvem Hoši od Bobří řeky proslul hlavně za mnohaletého vedení J. Foglarem – Jestřábem. O těchto aktivitách svědčí více než 200(!) dokumentárních fotografií, seřazených podle okruhu činnosti (např. oblíbená místa výprav, Velikonoční robinsonády, veřejné akce, klubovny, tábory aj.). Opět je v obsahu také řada nových, případně méně známých nebo nově doplněných informací o životě a díle spisovatele a rovněž různé informace týkající se současného „foglarovského světa“.

Chcete si přečíst knihu?Sborník nezávislých foglarovců 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Sborník nezávislých foglarovců 5 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY