Černé historky: Zlaté historky

Černé historky: Zlaté historky - - | Replicamaglie.com

... středověku, jindy přistaneš ve starověkém Římě nebo pátráš v džungli po tajemném zlatu Inků ... Černé historky: Zlaté historky | ALBI eshop ... . Objevíš pověstmi opředené poklady a zaniklé kultury, potáhneš s rytíři do bitvy a setkáš se s mocnými králi. Černé historky - Zlaté historky Poďte opäť prežiť dobrodružstvo obľúbených Čiernych historiek v zlatom variante, tentokrát o stratených pokladoch. Zlaté historky sú tajuplné a detektívne príbehy v originálnej spoločenskej hre pre 2 a viac hráčov. Černé historky: Zlaté historky. Nasedni do stroje času a vydej se do minulosti! V jednu chvíli se ob ... Černé historky: Zlaté historky | ALBI eshop ... . Černé historky: Zlaté historky. Nasedni do stroje času a vydej se do minulosti! V jednu chvíli se objevíš ve středověku, jindy přistaneš ve starověkém Římě nebo pátráš v džungli po tajemném zlatu Inků. Objevíš pověstmi opředené poklady a zaniklé kultury, potáhneš s rytíři do bitvy a setkáš se s mocnými králi. Černé historky: Zlaté historky. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 279,00 Cena bez DPH 230,58 Kč ... Černé historky: Zlaté historky - Nasedni do stroje času a vydej se do minulosti! V jednu chvíli se objevíš ve středověku, jindy přistaneš ve starověkém Římě nebo pátráš v džungli po tajemném zlatu Inků. Objevíš pověstmi opředené poklady a zaniklé kultury, potáhneš s rytíři do bitvy a setkáš se s mocnými králi. Černé historky- Zlaté historky jsou tajupln...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Černé historky: Zlaté historky.pdf

POPIS

Nasedni do stroje času a vydej se do minulosti! V jednu chvíli se objevíš ve středověku, jindy přistaneš ve starověkém Římě nebo pátráš v džungli po tajemném zlatu Inků. Objevíš pověstmi opředené poklady a zaniklé kultury, potáhneš s rytíři do bitvy a setkáš se s mocnými králi. A všude se skrývají nějaké záhady. Zlaté historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.

Chcete si přečíst knihu?Černé historky: Zlaté historky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Černé historky: Zlaté historky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY