Černé historky: Zločin a sex

Černé historky: Zločin a sex - - | Replicamaglie.com

...sou opravdu žhavé! 42 případů spalující vášně, 18 osudných afér, 9 podvedených manželů a manželek, dva transvestité a jeden sňatkový podvodník: 50 tajuplných příběhů vztahujících se k nejsmrtonosnějšímu rozptýlení na světě! Pronikněte krok za krokem k jádru příběhů a tím ... Společenská hra Černé historky: Zločin a sex, MINDOK ... ... ... Série Černé historky je nyní obohacena o další z nových balíčků a to s ne ledajakým tématem. Zločin a sex jsou odedávna často spojované pojmy a tedy není divu, že i takový je další titul z této oblíbené série. Série Černé historky je nyní obohacena o další z nových balíčků a to s ne ledajakým tématem. Zločin a sex jsou odedávna často spojované pojmy a pro Vás tedy zaruče ... Černé historky - Černé historky | iHRYsko - spoločenské ... ... . Zločin a sex jsou odedávna často spojované pojmy a tedy není divu, že i takový je další titul z této oblíbené série. Série Černé historky je nyní obohacena o další z nových balíčků a to s ne ledajakým tématem. Zločin a sex jsou odedávna často spojované pojmy a pro Vás tedy zaručeně zajímavé. 42 příběh Černé historky: Zločin a sex. Tyto příběhy jsou žhavé! 42 případů spalující vášně, 18 osudných afér, 9 podvedených manželů a manželek, 2 transvestité a jeden sňatkový podvodník: 50 tajuplných příběhů vztahujících se k nejsmrtonosnějšímu rozptýlení na světě! Pronikněte krok za krokem k jádru příběhů a tím také k hloubi… Černé historky: zločin a sex - Tyto příběhy jsou žhavé! 42 případů spalující vášně...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Černé historky: Zločin a sex.pdf

POPIS

Tyto příběhy jsou žhavé! 42 případů spalující vášně, 18 osudných afér, 9 podvedených manželů a manželek, 2 transvestité a jeden sňatkový podvodník: 50 tajuplných příběhů vztahujících se k nejsmrtonosnějšímu rozptýlení na světě! Pronikněte krok za krokem k jádru příběhů a tím také k hloubi lidských žádostí - husí kůže a napjaté nervy zaručeny! Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.

Chcete si přečíst knihu?Černé historky: Zločin a sex ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Černé historky: Zločin a sex Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY