Nefrologie vyššího věku

Nefrologie vyššího věku - Vladimír Teplan, | Replicamaglie.com

...í poptávky lékařů po... Nefrologie vyššího věku ... Nefrologie vyššího věku | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Vladimír Teplan a kol. Mladá fronta, 2015 Signatúra: K 57850 Chronické ochorenie ľadvín postihuje v rozvinutých krajinách 10 -13 % populácie a s každou životnou dekádou jeho výskyt vzrastá. S predlžujúcim sa priemerným vekom populácie absolútne pribúda chorých, ktorí sa pri zlepšujúcej ... Nefrologie vyššího věku. Autor: Teplan Vladimír a kolektiv. EAN: 9788020435217 ... Příjem bílkovin a cvičení pro optimální funkci svalů s ... ... . Autor: Teplan Vladimír a kolektiv. EAN: 9788020435217 ISBN: 978-80-204-3521-7 Nakladatel: Mladá Fronta Vydáno: 2015 Počet stran: 360 Na našem trhu první odborná monografie týkající se nefrologické problematiky u geriatrických pacientů vznikla z důvodu stále se zvyšujícího počtu nemocných v této ... Nefrologie vyššího porovnaj ceny v 9 obchodoch od 15.77 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp NEFROLOGIE VYŠŠÍHO VĚKU (VLADIMÍR TEPLAN) [CZ] (KNIHA) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk O čem je kniha Nefrologie vyššího věku? Na našem trhu první odborná monografie týkající se nefrologické problematiky u geriatrických pacientů vznikla z důvodu stále se zvyšujícího počtu nemocných v této věkové kategorii a s tím související poptávky lékařů po praktickém souhrnném učebním textu. Nefrologie vyššího věku Na našem trhu první odborná monografie týkající se nefrologické problematiky u geriatrických pacientů vznikla z důvodu stále se zvyšujícího počtu nemocných v této věkové kategorii a s tím související... Obecně ve věku nad 75 let ubývá svalové hmoty a při zachování vyššího příjmu energie dochází ke zvětšení objemu tukové hmoty. Ta sice představuje energetické depo pro případ nouze, ale využitelnost těchto energetických zásob v akutních stavech také klesá. Nefrologie vyššího věku Vladimír Teplan Detaily knihy. Autor: Vladimír Teplan Vydavateľstvo: MF-medical services Formát: 156x232 Počet strán: 360 ISBN: 978-80-204-3521-7 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 22.05 € Na našem trhu první odborná monografie týkající se nefrologické problematiky u geriatrických pacientů vznikla z důvodu stále se zvyšujícího počtu nemocných v této věkové kategorii a s tím související poptávky lékařů po praktickém souhrnném učebním textu. Nefrologie vyššího věku Nefrológia vyššieho veku. Autor: Teplan Vladimír a kolektiv. EAN: 9788020435217 ISBN: 978-80-204-3521-7 Nakladate...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Teplan,
DIMENZE
6,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Nefrologie vyššího věku.pdf

POPIS

Na našem trhu první odborná monografie týkající se nefrologické problematiky u geriatrických pacientů vznikla z důvodu stále se zvyšujícího počtu nemocných v této věkové kategorii a s tím související poptávky lékařů po praktickém souhrnném učebním textu. V úvodu čtenář nalezne ucelený přehled o morfologických, biochemických, metabolických a nutričních změnách u seniorů a stať o vyšetření ledvin. Další kapitoly jsou věnovány jednotlivým renálním onemocněním – imunologickým postižením, hypertenzi, nefritidám a nefropatiím včetně diabetické, renální osteopatii a osteoporóze a dalším. Speciální kapitoly se zabývají dávkováním léků ve stáří a konzervativní léčbou chronického onemocnění ledvin, dialyzační léčbou a metodami léčby AKI u seniorů. Za velmi důležité považujeme i texty pojednávající o transplantaci ledvin a dalších operačních výkonech u nefrologických postižení ve vyšším věku. Kniha je určena především nefrologům, geriatrům, intenzivistům, chirurgům, internistům a nutricionistům, ale i další odborné veřejnosti.

Chcete si přečíst knihu?Nefrologie vyššího věku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Teplan,. Číst Nefrologie vyššího věku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY