Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů

Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů - Jack Canfield, | Replicamaglie.com

...elých citronů - Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmarková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Slepičí polévka pro duši: Sladká šťáva z kyselých citronů ... . Slepičí polévka pro duši: Sladká šťáva z kyselých citronů Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Amy Newmarková Nakladatel: Práh 2016 Díky Slepičí polévce pro duši máte příležitost poučit se ze zkuš enosti obyčejných lidí, kteří zažili něco neobyčejného. Jejich příběhy jsou inspirující, užitečné a ukážou vám, jak z nich můžete těžit i ve svém životě, ať už bojujete s ... Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů ... ... . Jejich příběhy jsou inspirující, užitečné a ukážou vám, jak z nich můžete těžit i ve svém životě, ať už bojujete s problémy zdravotními, finančními, pracovními nebo osobními. I z kyselých citronů se dá vymačkat sladká šťáva. Nevěříte? Tak si přečtěte příběhy lidí, kteří stanuli tváří v tvář velkým obtížím, ale prostřednictvím svého pozitivního myšlení, tvůrčího přístupu a usilovné práce je obrátili ve svůj prospěch! Díky ... Slepičí polévka pro duši - Znamení z nebe. Jack Canfield. pevná vazba ... 309 Kč. Koupit Slepičí polévka pro duši - ...

INFORMACE

AUTOR
Jack Canfield,
DIMENZE
11,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů.pdf

POPIS

I z kyselých citronů se dá vymačkat sladká šťáva. Nevěříte? Tak si přečtěte příběhy lidí, kteří stanuli tváří v tvář velkým obtížím, ale prostřednictvím svého pozitivního myšlení, tvůrčího přístupu a usilovné práce je obrátili ve svůj prospěch! Díky Slepičí polévce pro duši máte příležitost poučit se ze zkušenosti obyčejných lidí, kteří zažili něco neobyčejného. Jejich příběhy jsou inspirující, užitečné a ukážou vám, jak z nich můžete těžit i ve svém životě, ať už bojujete s problémy zdravotními, finančními, pracovními nebo osobními. Přes všechny trable se autoři příspěvků dokázali na svůj život podívat s nadhledem, a když to zvládli oni, nepochybně to dokážete i vy! Slepičí polévky se staly knižním fenoménem, byly přeloženy do více než čtyřiceti jazyků. Přinášejí motivaci a inspiraci čtenářům po celém světě, pomáhají jim překonat těžké chvíle, nabízejí útěchu, povzbuzení a ujištění, že v tom nejsme sami.

Chcete si přečíst knihu?Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Canfield,. Číst Slepičí polévka pro duši - Sladká šťáva z kyselých citronů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY