Svět, který není

Svět, který není - Frank Tashlin | Replicamaglie.com

... jeden bývalý člen OSN a 10 dalších států ... Svět, který není (Frank Tashlin) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Vtipná komiksová kniha Svět, který není o lidech, kteří se rozhodli žít jinak, prostěji. Tashlin napsal a ilustroval tři satirické příběhy pro děti i dospělé: Medvěd, který nebyl (1946, česky Baobab 2006, 2012), Vačice, která se nesmála (1950) a Svět, který není (1951). Podle prvního z nich vznikl v roce 1967 stejnojmenný animovaný film, který režíroval Chuck Jones. Svět, který není 5. 1 recenze ; Knížka o ... Svět, který znáš - YouTube ... . Svět, který není 5. 1 recenze ; Knížka o světě, který není, ale klidně by být mohl. Komiks o lidech, kteří - zmožení nakupováním a požitky - se rozhodli, že začnou žít jinak, jednodušeji, a snad i líp. Příběh stejně zábavný dnes jako v roce 1951, kdy ho Frank Tashlin nakreslil, napsal a okořenil spoustou ......

INFORMACE

AUTOR
Frank Tashlin
DIMENZE
12,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět, který není.pdf

POPIS

Knížka o světě, který není, ale klidně by být mohl. Komiks o lidech, kteří – zmožení nakupováním a požitky – se rozhodli, že začnou žít jinak, jednodušeji, a snad i líp. Příběh stejně zábavný dnes jako v roce 1951, kdy ho Frank Tashlin nakreslil, napsal a okořenil spoustou drobných vtipů, kterým se smějí buď děti, nebo dospělí, anebo všichni dohromady. Knížka, která končí začátkem... a čte se znovu a znovu. Autor touto knihou uzavřel volnou trilogii obrazových příběhů o zvířatech a lidech. Pozorný čtenář v ní najde i hrdiny prvních dvou komiksů – Medvěd, který nebyl (Baobab, 2012) a Vačice, která se nesmála (Baobab, 2013).

Chcete si přečíst knihu?Svět, který není ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Tashlin. Číst Svět, který není Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY