Exil pod římským nebem

Exil pod římským nebem - Ondřej Blažek | Replicamaglie.com

...diskurzů ... Magdalény Rettigové 47/4, Praha 1 ... Nabídka - ikarmel.cz ... . ONDÀEJ BLAŽEK pod Fímským neb em C, ICKÁ . Created Date: 11/21/2019 8:00:55 AM ... Kolokvium Exil pod římským nebem Vložil/a: J. Kepartov á • Kategorie ... Kniha: Exil pod římským nebem Autor: Ondřej Blažek. Kniha historika Ondřeje Blažka je vedle své odborné kvality strhujícím vyprávěním o českém, křesťansky orientovaném exilu v Itálii. Je první publikací na toto téma, která zevr ... Literární události - Facebook ... . Je první publikací na toto téma, která zevrubně ... Exil pod římským nebem za 279 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz Kniha historika Ondřeje Blažka je vedle své odborné kvality strhujícím vyprávěním o českém, křesťansky orientovaném exilu v Itálii. Je první publikací na toto téma, která zevrubně mapuje osud kněžských i laických osobností, žijících po roku 1948 v Římě i jinde v Evropě. Přináší řadu dosud nepublikovaných dokumentů, svědectví, rozhovorů a fotografií ... Listopad 2019 v Písku Představení knihy Ondřeje Blažka Exil pod římským nebem proběhlo za přítomnosti prof. Karla Skalického a dr. Zdeňka A. Emingera. Kolokvium Exil pod římským nebem Vložil/a: J. Kepartov á • 03. 12. ... Blažek, Ondřej - Exil pod římským nebem - Kniha historika Ondřeje Blažka je vedle své odborné kvality strhujícím vyprávěním o českém, křesťansky orientovaném exilu v Itálii. Je první publikací na toto téma, která zevrubně mapuje osud kněžských i laických osobností, žijících po roku 1948 v Římě i jinde v Evropě. Exil pod římsk...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Blažek
DIMENZE
6,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Exil pod římským nebem.pdf

POPIS

Kniha historika Ondřeje Blažka je vedle své odborné kvality strhujícím vyprávěním o českém, křesťansky orientovaném exilu v Itálii. Je první publikací na toto téma, která zevrubně mapuje osud kněžských i laických osobností, žijících po roku 1948 v Římě i jinde v Evropě. Přináší řadu dosud nepublikovaných dokumentů, svědectví, rozhovorů a fotografií, týkajících se Křesťanské akademie, centra Velehrad, kněžské koleje Nepomucenum a vztahu exulantů, institucí a Svatého stolce ke společnosti a církvi doma – v socialistickém Československu. Přesvědčivě také dokládá kladný přístup kněžského exilu, shromážděného kolem kardinála Josefa Berana, ke Druhému vatikánskému koncilu a jeho prohlášením.

Chcete si přečíst knihu?Exil pod římským nebem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Blažek. Číst Exil pod římským nebem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY