Příručka pro komunikaci s muslimy

Příručka pro komunikaci s muslimy - Andreas Maurer | Replicamaglie.com

...islámu a jeho kritických postojích k základům biblické víry ... KMS - knihy ... . Příručka pro komunikaci s muslimy - Maurer Andreas ... 224,- Kč. Praha u piva - Altman Karel 334,- Kč. Příručka pro řidiče a opraváře automobilů III. díl - Motejl Vladimír, Horejš Karel Příručka pro komunikaci s muslimy. Andreas Maurer. Kniha byla napsána s cílem pomoci Evropanům v uskutečnění dialogu s muslimy. 190,00. 184,30 Kč detail . Jak se modlit za nevěřícího man ... Příručka pro komunikaci s muslimy - Maurer Andreas ... ... . 190,00. 184,30 Kč detail . Jak se modlit za nevěřícího manžela. Příručka pro komunikaci s muslimy. Andreas Maurer; Kniha byla napsána s cílem pomoci Evropanům v uskutečnění dialogu s muslimy. Její autor si klade za cíl pochopení muslimské mentality a názorně popisuje, jakých věcí se v dialogu raději vyvarovat. Určité myšlenky totiž mohou u muslimů vyvolat nepřiměřené až ... Příručka pro komunikaci s muslimy Autor: Andreas Maurer Křesťanská příručka přibližuje učení islámu a dává křesťanům rady pro jejich rozhovory s muslimy. Příručka pro komunikaci s muslimy; Skutečný nepřítel; O islamizaci a demokracii v Egyptě; Interslavic zonal constructed language; Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu; Takíja - Pravda, lež a přetvářka v arabsko-islámské společnosti; Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy ... Příručka pro komunikaci s muslimy / Lukáš Lhoťan, Andreas Maurer Stěhování národů s r.o. / Václav Klaus, JiříWeigl Byl jsem muslimem / Naeem Fazzal, Kitti Murrayová Pod znamením půlměsíce / Luděk Frýbort Policistka volá o pomoc - Problém s integrací nelze vyřešit na ulici / Tania Khambouri Protože se v OPZ plánuje větší rozsah využití tzv. jednotkových nákladů (více viz níže), jsou pravidla pro žadatele a příjemce rozdělena do kategorie obecných pravidel (ta platí pro všechny projekty) a pak podle charakteru projektů budou k této obecné části pravidel relevantní různé specifické části pravidel. Projekt je částečně podpořen projektem velké infrastruktury LINDAT/CLARIAH-CZ LM2018101 s podporou MŠMT. Ústav pro jazyk český AV ČR není autorem webových stránek www.prav ‌ idla.cz a www.nechy ‌ bujte.cz , a proto neodpovídá za informace o českém pravopisu, tvarosloví aj. uvedené na těchto stránkách. Přes 70 000 knih skladem. Osobní odběr ZDARMA, nákup nad 700 Kč = DOPRAVA ZDARMA. Rychlé dodání. Věrnostní program. ShopRoku 2016 - Cena popularity....

INFORMACE

AUTOR
Andreas Maurer
DIMENZE
8,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Příručka pro komunikaci s muslimy.pdf

POPIS

Kniha byla napsána s cílem pomoci Evropanům v uskutečnění dialogu s muslimy. Její autor si klade za cíl pochopení muslimské mentality a názorně popisuje, jakých věcí se v dialogu raději vyvarovat. Určité myšlenky totiž mohou u muslimů vyvolat nepřiměřené až agresivní reakce. S takovýmito negativními a pro Evropana nepochopitelně násilnými projevy v muslimské společnosti má autor knihy osobní zkušenost, která jej naučila umění, jakým způsobem v dialogu s muslimy pozitivně prezentovat hodnoty naší židovsko-křesťanské civilizace. Autor knihy strávil životem mezi muslimy mnoho let a věnuje se tématu dialogu s islámem na odborné úrovni. V knize se dočtete nejen o vzniku islámu, v co muslimové opravdu věří a jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými muslimskými skupinami. Také zde najdete informace o tom, co je pro muslimy posvátné a čím naopak opovrhují. Na názorných příkladech autor podrobně nastiňuje, jak se i malé bezvýznamné věci mohou stát pro běžného Evropana zásadními překážkami v dialogu s muslimy či proč je dialog s nimi psychicky a emočně poměrně náročný. Kniha tak pomáhá Evropanům pochopit způsob myšlení jedné z nejrychleji rostoucích evropských menšin, umožňuje si s nimi vytvořit silný vztah, získat jejich důvěru a ukázat jim přednosti naší civilizace.

Chcete si přečíst knihu?Příručka pro komunikaci s muslimy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andreas Maurer. Číst Příručka pro komunikaci s muslimy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY