Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu

Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu - Saskia Noort | Replicamaglie.com

...edání po rozvodu. Jednou jsem zaslechla, jak matka tetě říká: špatné manželství je lepší než žádné ... Saskia Noort / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Teta nakonec, proti své vůli, zůstala s manželem alkoholikem ještě mnoho let... - Zvířátka eBook Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu eBook Pracoval jsem mnoho - Soupis výtvarného díla Josefa Čapka: Díl první: Kresba eBook. SOUVISEJÍCÍ KNIHY Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu „Jednou jsem zaslechla, jak matka tetě říká: špatné manželství je lepší než žádné. Teta nakonec, proti své vůli, zůstala s manželem alkoholikem ještě mnoho let. V naší rodině jsme prost ... Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu ... . Teta nakonec, proti své vůli, zůstala s manželem alkoholikem ještě mnoho let. V naší rodině jsme prostě raději nevěrní nebo nešťastní než rozvedení." Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu 3.2.2020 redakce Bez komentáře Sára a Karel prožívají dokonalé manželství....

INFORMACE

AUTOR
Saskia Noort
DIMENZE
11,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu.pdf

POPIS

„Jednou jsem zaslechla, jak matka tetě říká: špatné manželství je lepší než žádné. Teta nakonec, proti své vůli, zůstala s manželem alkoholikem ještě mnoho let. V naší rodině jsme prostě raději nevěrní nebo nešťastní než rozvedení.“ Manželé Sára Zomer a Karel van Bohemen působí navenek jako ideální pár. Oba úspěšní spisovatelé, po jejichž fejetonech, otevřeně popisujících jejich rodinný život, šílí statisíce nedočkavých čtenářů. Po jednom z nočních napadení pohár Sářiny trpělivosti přetéká a ona se rozhodne, že Karla opustí. Brzy ovšem zjistí, že na všechno zůstala sama. Nikdo s ní nechce mít nic společného. Krátké sexuální aféry nic neřeší, a tak odjíždí na týdenní retraite na italskou sopku Stromboli. Pod vedením světoznámého gurua Jense Donsona a ve společnosti těch, kteří se potýkají se stejnými problémy, se pomocí skupinové terapie pokouší najít ztracenou rovnováhu. Místo toho je však konfrontována s minulostí, o které doufala, že navždy zůstane skrytá.

Chcete si přečíst knihu?Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Saskia Noort. Číst Stromboli: Syrový příběh o hledání v manželství, o hledání po rozvodu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY