Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli

Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli - John E. Sarno | Replicamaglie.com

...vení od bolesti zad - Propojení těla a mysli (česky) ... Kniha: Uzdravení od bolesti zad (John E. Sarno) | Martinus ... ... Pomocí anamnéz a výsledků hloubkového výzkumu mysli a těla vás Uzdravení od bolesti zad naučí rozeznat kořeny syndromu zánětu svalů z napětí, zpracovat spojitosti mentální a fyzické bolesti a okamžitě nastartovat proces léčení. Pomocí anamnéz a výsledků hloubkového výzkumu mysli a těla vás Uzdravení od bolesti zad naučí rozeznat kořeny syndromu zánětu svalů z napětí, zpracovat spojitosti mentální a fyzické bolesti a okamžitě nastartovat proces léčení. Bolesti hlavy a zad na Martinus.cz. Nakupujte Knihy onl ... Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli - John E ... ... . Bolesti hlavy a zad na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Ježek- masážní trenažér Borise Tichanovského, úleva od bolesti zad, uvolnění hrudníku - uvolněné dýchání, velmi dobře působí na vnitřní orgány. https://marieurychova.cz/ Category Uzdravení od bolesti zad: Propojení těla a mysli (978-80-8111-524-0) Kniha - autor John E. Sarno, 280 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Trpíte opakujícími se bolestmi zad, krční páteře a ramen? Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli. Sarno John E. 299 Kč ... Bolest zad - máte ji v hlavě? Dr. John Sarno, nyní již zesnulý profesor rehabilitační medicíny, používal k léčbě pacientů se silnými bolestmi spodní části zad techniky založené na spolupráci těla a mysli. Jeho specialitou byli pacienti, kteří kvůli bolesti absolvovali operaci, ale ta jim nepomohla. Uzdravení od bolesti zad: Propojení těla a mysli (978-80-8111-524-0) Kniha - autor John E. Sarno, 280 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Trpíte opakujícími se bolestmi zad, krční páteře a ramen? Uzdravení od bolesti zad: Propojení těla a mysli. 239,- Kč. Detail. 6. Líbí se: 172 lidem. Podobné jako Uzdravení od bolesti zad: Propojení těla a mysli. Uzdravení od bolesti zad - Sarno John E....

INFORMACE

AUTOR
John E. Sarno
DIMENZE
7,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli.pdf

POPIS

Trpíte opakujícími se bolestmi zad, krční páteře a ramen? Musíte o svoje záda pečovat? Omezuje vás bolest zad v běžném životě? Pokud ano, možná také trpíte syndromem zánětu svalů z napětí. To všechno můžete změnit. Průkopnický výzkum v této oblasti, vedený americkým lékařem Johnem E. Sarnem, mnohým pacientům pomohl efektivně překonat jejich těžkosti se zády. Ve světovém bestselleru Uzdravení od bolesti zad vás Dr. Sarno naučí, jak rozeznat stres a jiné psychologické faktory způsobující bolesti zad a popíše, jak se uzdravit vlastními silami – bez léků, operace, nebo cvičení. Zjistíte: - proč úspěšní a vnitřně motivovaní lidé mají vyšší riziko vzniku bolesti zad, - že úzkosti a potlačovaný hněv spouštějí svalové křeče, - proč mnozí lidé akceptují bolesti zad jako nevyhnutelnou a nezvratnou součást života. Pomocí anamnéz a výsledků hloubkového výzkumu mysli a těla vás Uzdravení od bolesti zad naučí rozeznat kořeny syndromu zánětu svalů z napětí, zpracovat spojitosti mentální a fyzické bolesti a okamžitě nastartovat proces léčení.

Chcete si přečíst knihu?Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John E. Sarno. Číst Uzdravení od bolesti zad - Propojení těla a mysli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY