Zarua - ztracené město

Zarua - ztracené město - Suzanne Rogerson | Replicamaglie.com

...y, Pevná s přebalem lesklá Čarodějova učně Paddrena trápí podivné vize, ve kterých se objevuje město na pokraji vyhlazení ... Suzanne Rogersonová: Zarua - ztracené město - Děti noci ... . Když zemře jeho mistr a Řád čarodějů odmítne tuto násilnou smrt vyšetřovat, Paddren se zaváže, že vraha ... Název: Zarua - ztracené město. Autor: Suzanne Rogersonová. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Fantasy, sci-fi, horor; Beletrie › Young Adult, New Adult; ISBN: 978-80-253-4400-2. EAN: 9788025344002. Objednací kód: NA365242 Zarua - ztracené město Suzanne Rogerson Nakladatel: Fragment 2019 Kniha: Zarua - ztr ... Zarua - ztracené město (Suzanne Rogerson) | Detail knihy ... ... . EAN: 9788025344002. Objednací kód: NA365242 Zarua - ztracené město Suzanne Rogerson Nakladatel: Fragment 2019 Kniha: Zarua - ztracené město Autor: Suzanne Rogerson. Čarodějova učně Paddrena trápí podivné vize, ve kterých se objevuje město na pokraji vyhlazení. Když zemře jeho mistr a Řád čarodějů odmítne tuto násilnou smrt vyšetřovat, Paddren ... Zarua si ovšem určitě zaslouží šanci, přestože nenabízí nic příliš objevného. I přesto vám může nabídnout slušnou porci akční fantasy, která vás pobaví a připraví na další putování tímto žánrem. Zarua - ztracené město. Originální název: Visions of Zarua. Autor: Suzanne Rogerson. Žánr: Fantasy Zarua - ztracené město 229,-Ihned ke čtení Koupit Edice světové fantasy Pendragon přináší nejzvučnější jména tohoto žánru oceňovaná kritikou i čtenáři. Zarua-Ztracené město. kategorie: Fantasy, Fantastika, Novinky. 399 Kč s DPH . 359 Kč s DPH ks Autor: Suzanne Rogersonová ... Zarua - ztracené město Suzanne Rogerson. 399 Kč 319 Kč NAPIŠTE NÁM Budete to vědět jako první! Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? ... ‎Preview and download books by Suzanne Rogerson, including Zarua - ztracené město. ‎Preview and download books by Suzanne Rogerson, including Zarua - ztracené město. Global Nav Open Menu Global Nav Close Menu; ... Visions of Zarua (Unabridged) 2019 More ways to shop: Find an Apple Store or other retailer near you. Or call 1-800-MY-APPLE. Zarua - ztracené město. Suzanne Rogerson. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... Zarua Ztracené město Čarodějova učně Paddrena trápí podivné vize, ve kterých se objevuje město na pokraji vyhlazení. Když zemře jeho mistr a Řád čarodějů odmítne tuto násilnou smrt vyšetřovat, Paddren se zaváže, že vraha odhalí. Pátrání ho zavede na cestu plnou nájemných zabijáků, sekt a nestvůr stvořených ... E-kniha: Zarua - ztracené město - Suzanne Rogerson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opě...

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Rogerson
DIMENZE
9,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Zarua - ztracené město.pdf

POPIS

Čarodějova učně Paddrena trápí podivné vize, ve kterých se objevuje město na pokraji vyhlazení. Když zemře jeho mistr a Řád čarodějů odmítne tuto násilnou smrt vyšetřovat, Paddren se zaváže, že vraha odhalí. Pátrání ho zavede na cestu plnou nájemných zabijáků, sekt a nestvůr stvořených krvavou magií. Ale jeho nic nezastaví. Vize, které ho spojují se vzpomínkami dávno mrtvého čaroděje, jsou klíčem k rozluštění mnoha hádanek. A on je hodlá vyřešit.

Chcete si přečíst knihu?Zarua - ztracené město ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Rogerson. Číst Zarua - ztracené město Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY