Falešná guvernantka

Falešná guvernantka - Barbara Cartland | Replicamaglie.com

...řské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Falešná guvernantka | O2 Knihovna ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Falešná guvernantka Autor: Cartland, Barbara Nakladatel: Baronet EAN: 9788026911845 ISBN: 978-80-269-1184-5 Originál: Love by the Lake Překlad: Volná, Kristina Popis: 1× kniha, vázaná, 144 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha Falešná guvernantka spadá do edice Baronetka - čtení pro ženy a opravdu tomu t ... Falešná guvernantka - Barbara Cartland | Kniha na Alza.cz ... . vydání) Kniha Falešná guvernantka spadá do edice Baronetka - čtení pro ženy a opravdu tomu tak je. Neříkám, že by si tuto knihu nemohl přečíst i pořádný mužský, co čte Ovidia v originále 😉 , ale chlapské čtení to zkrátka není. Avšak něžné pohlaví bude spokojeno, čeká vás romantika, velká love story, zápletka a ... Falešná guvernantka - Barbara Cartland. Lady Lolita Vernonová, dcera zesnulého hraběte z Walcottu a Vernonu, se rozhodne utéci z domova. Nic jiného jí... Falešná guvernantka od Barbara Cartland v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Falešná guvernantka Autor Barbara Cartland. Populární; Lady Lolita Vernonová, dcera zesnulého hraběte z Walcottu a Vernonu, se rozhodne utéci z domova. Nic jiného jí, zdá se, nezbývá, pokud se nechce podřídit svému nevlastnímu otci, který se ji snaží dotlačit ke sňatku se svým obchodn ... Falešná guvernantka Lady Loli...

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
12,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Falešná guvernantka.pdf

POPIS

Lady Lolita Vernonová, dcera zesnulého hraběte z Walcottu a Vernonu, se rozhodne utéci z domova. Nic jiného jí, zdá se, nezbývá, pokud se nechce podřídit svému nevlastnímu otci, který se ji snaží dotlačit ke sňatku se svým obchodním partnerem. Na útěku se dívka setká s malým chlapcem, Simonem, jehož týrá jeho nevlastní matka. Lolitě je malého chlapce líto, proto se s ním domluví, že ho zaveze k jeho strýci, lordu Seabrookovi, který žije u jezera Ullswater. Lolita se vydává za Simonovu guvernantku, aby s chlapcem mohla zůstat. Na hradě se však objeví také lady Cressingtonová, která se chce za lorda Seabooka provdat, a přítomnost jiné krásné mladé dámy se jí nehodí. Podaří se Lolitě utajit před svým nevlastním otcem, kde se schovává? A jak dopadne její střet s lady Cressingtonovou? Najde dívka štěstí, které celou dobu hledá?

Chcete si přečíst knihu?Falešná guvernantka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Falešná guvernantka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY