Jak se dělá město

Jak se dělá město - Jan Šépka, | Replicamaglie.com

...lédnout si 10 fotografií Sdílet fotogalerii Facebook Twitter domácí Aktuálně ... Jak se dělá město - StavebniKnihy.cz ... .cz Obrazem reklama. Právě se děje. před 22 minutami "Znevýhodnění, které si nenecháme líbit." ... Inzerát Jak se to dělá v okrese Hlavní město Praha, cena dohodou, od martina na Sbazar.cz. Jak se dělá město. Ing. arch. Petr Pištěk. Recenze publikace Jak se dělá město, která je souborem studentských projektů ateliéru Šépka-Tůmová z FA ČVUT z let 2009 až 2014. Rok 2015 Autoři Pištěk, P. Publikováno v Architekt. 2015, 61(4-5), 140. ... J ... Jak se dělá kebab (MGV) - YouTube ... . Rok 2015 Autoři Pištěk, P. Publikováno v Architekt. 2015, 61(4-5), 140. ... Jak se dělá město: Autor: Jan Šépka, Mirka Tůmová a studenti ateliéru Š+T FA ČVUT 2009-2014: Autor textu: Tůmová, Mirka; České vysoké učení technické v Praze. Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 13 - 17 hod. Jan Šépka / Jak se dělá město / Fiducia / Ostrava / 6. 12. 2016 v 18h Antikvariát a klub Fiducia ve spolupráci s historikem umění Martinem Strakošem vás zvou na přednášku oceňovaného českého architekta Jana Šépky: Jan Šépka: Jak se dělá město Úterý 6. 12. 2016 v 18:00 Přednáška a prezentace stejnojmenné knihy. Výsadba jahod - jak se sázejí jahody - sázení jahod Chystáte se sázet jahody a nevíte jak na to? Podívejte si toto zajímavé video, kde se dozvíte více Přidal: Frapy Počet vidění: 92038. Domácí Trenčanky. Prudce jedlé koláče, které potěší každý mlsný jazyk. Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Velká Polom. Jak se dělá z vesnice město Jak se dělá město - architektura, urbanismus (6962115406) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Umění Architektura . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Umění Architektura . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. visibility. 3D město z papíru - Jak vyrobit 3D... Přidal: qwerytas Počet vidění: 13765. Obal na CD - jak vyrobit papírový... Přidal: Charlie ... Dvojité 3D schody z papíru - jak se... Přidal: qwerytas Počet vidění: 8737. 3D schody z papíru - jak vyrobit 3D... Přidal: qwerytas Počet vidění: 8077. Kouzelný kruh z papíru - jak... Jak se dělá kniha 20. 3. 2018. Centrum pečovatelských a ošetřovatelkých služeb Město Touškov. Více informací zde. Město Kladruby. náměstí Republiky 89, 349 61 Kladruby IČ: 00259888, DIČ: CZ00259888 ... Tue, Apr 7 UTC+02 at Sousedská klubovna Jižní Město. 242 guests. Permakultura ve městě ... Jak se dělá lesní zahrada - křest knihy a oslava. Public · Hosted by Permakultura CS. Invite. clock. Saturday, March 21, 2020 at 10:00 AM - 5:00 PM UTC+01. 3 days from now · -3 ... Jak se to dělá: Originální záložka do knížky. Jak se to dělá: Kytičky z ruličky (toa...

INFORMACE

AUTOR
Jan Šépka,
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se dělá město.pdf

POPIS

Jaké má být současné město? Co má lidem poskytovat? Je nutné stále opakovat ověřená schémata? Jak řešit problematická místa ve městě, která se zdají ideální, ale mají řadu omezení? Na tyto a další otázky týkající se např. dopravy, zeleně apod. se v knize snaží odpovědět týmy studentů architektury pod vedením Jana Šépky a Mirky Tůmové a ve spolupráci se zástupci osmi vybraných měst a městských čtvrtí. Na řešených příkladech studenti vždy v několika variantách ukazují, jak najít největší potenciál města, na základě kterého může vzniknout urbanistická studie nebo koncepce. Důležitá je konfrontace jejich návrhů přímo v řešené lokalitě za účasti občanů i politiků, kteří aktivitu studentů oceňují jako zdroj inspirace pro další rozvoj města. Kniha nastiňuje jiné možnosti v plánování strategie koncepce měst. V ideálním případě může sloužit jako nástroj pro přesvědčení politiků o potřebě vypisování architektonicko-urbanistických soutěží.

Chcete si přečíst knihu?Jak se dělá město ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šépka,. Číst Jak se dělá město Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY